TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Familie en zaken lopen continu door elkaar in de dramaserie Elixer. Investeerders dreigen tientallen miljoenen terug te vragen, omdat resultaten van een alzheimerproject uitblijven. Dat zou het bankroet betekenen voor familiebedrijf Rombauts Pharmaceuticals.
Geen wonder dat de kersverse directeur Isabelle (Hanna Verboom) een presentatie geeft om de verrassende resultaten van het onderzoek te delen. Ze sluit af met de zin "we zochten zilver, maar vonden goud".
Ondertussen rommelt het aan alle kanten. Isabelles zoon Art is totaal in de war door de verdwijning van zijn vriendinnetje Lola en krijgt geneesmiddelen uit eigen fabriek voorgeschreven. In het Verre Oosten wordt Isabelles oudere broer Juliën (Jacob Derwig) vastgehouden in een hotelkamer in China.
Elixer is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief