TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Familie en zaken lopen continu door elkaar in de dramaserie Elixer. Investeerders dreigen tientallen miljoenen terug te vragen, omdat resultaten van een alzheimerproject uitblijven. Dat zou het bankroet betekenen voor familiebedrijf Rombauts Pharmaceuticals.
Geen wonder dat de kersverse directeur Isabelle (Hanna Verboom) een presentatie geeft om de verrassende resultaten van het onderzoek te delen. Ze sluit af met de zin "we zochten zilver, maar vonden goud".
Ondertussen rommelt het aan alle kanten. Isabelles zoon Art is totaal in de war door de verdwijning van zijn vriendinnetje Lola en krijgt geneesmiddelen uit eigen fabriek voorgeschreven. In het Verre Oosten wordt Isabelles oudere broer Juliën (Jacob Derwig) vastgehouden in een hotelkamer in China.
Elixer is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
De TV van gisteren: 983.000 kijkers voor eerste tv-interview met premier Jetten
16:28Frank Lammers stopt met de Jumbo-reclame en zijn opvolger staat al klaar
15:30Nieuwe aflevering Break Free: Dorian wilde kinderen helpen in Oeganda en dat werd haar dood
14:03De eerste beelden van het nieuwe seizoen Married at First Sight
13:34Merel Westrik stopt bij de Coen & Sander Show