TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Familie en zaken lopen continu door elkaar in de dramaserie Elixer. Investeerders dreigen tientallen miljoenen terug te vragen, omdat resultaten van een alzheimerproject uitblijven. Dat zou het bankroet betekenen voor familiebedrijf Rombauts Pharmaceuticals.
Geen wonder dat de kersverse directeur Isabelle (Hanna Verboom) een presentatie geeft om de verrassende resultaten van het onderzoek te delen. Ze sluit af met de zin "we zochten zilver, maar vonden goud".
Ondertussen rommelt het aan alle kanten. Isabelles zoon Art is totaal in de war door de verdwijning van zijn vriendinnetje Lola en krijgt geneesmiddelen uit eigen fabriek voorgeschreven. In het Verre Oosten wordt Isabelles oudere broer Juliën (Jacob Derwig) vastgehouden in een hotelkamer in China.
Elixer is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers