TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Familie en zaken lopen continu door elkaar in de dramaserie Elixer. Investeerders dreigen tientallen miljoenen terug te vragen, omdat resultaten van een alzheimerproject uitblijven. Dat zou het bankroet betekenen voor familiebedrijf Rombauts Pharmaceuticals.
Geen wonder dat de kersverse directeur Isabelle (Hanna Verboom) een presentatie geeft om de verrassende resultaten van het onderzoek te delen. Ze sluit af met de zin "we zochten zilver, maar vonden goud".
Ondertussen rommelt het aan alle kanten. Isabelles zoon Art is totaal in de war door de verdwijning van zijn vriendinnetje Lola en krijgt geneesmiddelen uit eigen fabriek voorgeschreven. In het Verre Oosten wordt Isabelles oudere broer Juliën (Jacob Derwig) vastgehouden in een hotelkamer in China.
Elixer is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen