TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Familie en zaken lopen continu door elkaar in de dramaserie Elixer. Investeerders dreigen tientallen miljoenen terug te vragen, omdat resultaten van een alzheimerproject uitblijven. Dat zou het bankroet betekenen voor familiebedrijf Rombauts Pharmaceuticals.
Geen wonder dat de kersverse directeur Isabelle (Hanna Verboom) een presentatie geeft om de verrassende resultaten van het onderzoek te delen. Ze sluit af met de zin "we zochten zilver, maar vonden goud".
Ondertussen rommelt het aan alle kanten. Isabelles zoon Art is totaal in de war door de verdwijning van zijn vriendinnetje Lola en krijgt geneesmiddelen uit eigen fabriek voorgeschreven. In het Verre Oosten wordt Isabelles oudere broer Juliën (Jacob Derwig) vastgehouden in een hotelkamer in China.
Elixer is elke woensdagavond om 20:35 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger