TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Kenners weten natuurlijk dat er dan nog twee mogelijkheden overblijven want zowel de zoon als dochter des huizes heette Kees. Wij gokken dat het om dochter Kees gaat, maar dan niet met Tatjana Šimi? (Buurman, wat doet u nu?) in de titelrol.
Als we een jaar teruggaan in de tijd stuiten we op een artikel op de site van Panorama waarin presentatrice Sylvana IJsselmuiden aan het woord komt. Zij vertelt daarin dat ze in gesprek is met de originele regisseur Dick Maas over een nieuwe serie met haar in de hoofdrol als Kees. 'Alleen doen zenders moeilijk', zei Sylvana.
Het ziet ernaar uit dat er nu toch een zender of streamingdienst bereid is gevonden om geld te steken in een nieuwe Flodder-serie. Of dat inderdaad met Sylvana of toch met iemand anders is, moet de tijd leren.
De eerste serie met Ma Flodder, Johnnie, Kees en Kees, Toet en Henkie, Opa, Sjakie en hond Whisky liep van 1993 tot 1995 en van 1998 tot 1999. Er werden ook drie films gemaakt over ma en de rest.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers