TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hij is immers meer dan alleen die keiharde zakenman uit GTST.
Lees ook: Alles over Goede Tijden, Slechte Tijden
Voor Erik de Vogel komt er al zeer binnenkort een droom uit. Hij is namelijk gevraagd voor Een Moord Kost Meer Levens, een nieuwe Videoland-serie die is gebaseerd op het gelijknamige boek van misdaadverslaggever Peter R. De Vries. Hierin speelt hij de rol een rechercheur die de moord op Paul Spruits stiefvader onderzoekt. "Een bescheiden aandeel", noemt hij het zelf, "maar het was een leuke uitdaging om te laten zien dat er nog meer in het vat zit."
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
De acteur ziet het dan ook vooral als een leuk opstapje naar meer. Althans, als programma-, film- of seriemakers daar ook zo over denken. "Ik sta altijd open voor andere avonturen", zo vervolgt hij in Veronica Superguide. "Het is in Nederland echter lastig. Mensen denken dat ik vastzit bij Goede Tijden, zodat me gewoon niet vragen. Laat dit daarom een open sollicitatie zijn."
Ben je nu benieuwd hoe Erik het doet in een andere serie dan GTST? Bekijk hieronder dan snel de trailer van Een Moord Kost Meer Levens.
Een Moord Kost Meer Levens is vanaf 14 november te zien op Videoland.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen