TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hij is immers meer dan alleen die keiharde zakenman uit GTST.
Lees ook: Alles over Goede Tijden, Slechte Tijden
Voor Erik de Vogel komt er al zeer binnenkort een droom uit. Hij is namelijk gevraagd voor Een Moord Kost Meer Levens, een nieuwe Videoland-serie die is gebaseerd op het gelijknamige boek van misdaadverslaggever Peter R. De Vries. Hierin speelt hij de rol een rechercheur die de moord op Paul Spruits stiefvader onderzoekt. "Een bescheiden aandeel", noemt hij het zelf, "maar het was een leuke uitdaging om te laten zien dat er nog meer in het vat zit."
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
De acteur ziet het dan ook vooral als een leuk opstapje naar meer. Althans, als programma-, film- of seriemakers daar ook zo over denken. "Ik sta altijd open voor andere avonturen", zo vervolgt hij in Veronica Superguide. "Het is in Nederland echter lastig. Mensen denken dat ik vastzit bij Goede Tijden, zodat me gewoon niet vragen. Laat dit daarom een open sollicitatie zijn."
Ben je nu benieuwd hoe Erik het doet in een andere serie dan GTST? Bekijk hieronder dan snel de trailer van Een Moord Kost Meer Levens.
Een Moord Kost Meer Levens is vanaf 14 november te zien op Videoland.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026