TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hij is immers meer dan alleen die keiharde zakenman uit GTST.
Lees ook: Alles over Goede Tijden, Slechte Tijden
Voor Erik de Vogel komt er al zeer binnenkort een droom uit. Hij is namelijk gevraagd voor Een Moord Kost Meer Levens, een nieuwe Videoland-serie die is gebaseerd op het gelijknamige boek van misdaadverslaggever Peter R. De Vries. Hierin speelt hij de rol een rechercheur die de moord op Paul Spruits stiefvader onderzoekt. "Een bescheiden aandeel", noemt hij het zelf, "maar het was een leuke uitdaging om te laten zien dat er nog meer in het vat zit."
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
De acteur ziet het dan ook vooral als een leuk opstapje naar meer. Althans, als programma-, film- of seriemakers daar ook zo over denken. "Ik sta altijd open voor andere avonturen", zo vervolgt hij in Veronica Superguide. "Het is in Nederland echter lastig. Mensen denken dat ik vastzit bij Goede Tijden, zodat me gewoon niet vragen. Laat dit daarom een open sollicitatie zijn."
Ben je nu benieuwd hoe Erik het doet in een andere serie dan GTST? Bekijk hieronder dan snel de trailer van Een Moord Kost Meer Levens.
Een Moord Kost Meer Levens is vanaf 14 november te zien op Videoland.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
