TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hij is immers meer dan alleen die keiharde zakenman uit GTST.
Lees ook: Alles over Goede Tijden, Slechte Tijden
Voor Erik de Vogel komt er al zeer binnenkort een droom uit. Hij is namelijk gevraagd voor Een Moord Kost Meer Levens, een nieuwe Videoland-serie die is gebaseerd op het gelijknamige boek van misdaadverslaggever Peter R. De Vries. Hierin speelt hij de rol een rechercheur die de moord op Paul Spruits stiefvader onderzoekt. "Een bescheiden aandeel", noemt hij het zelf, "maar het was een leuke uitdaging om te laten zien dat er nog meer in het vat zit."
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
De acteur ziet het dan ook vooral als een leuk opstapje naar meer. Althans, als programma-, film- of seriemakers daar ook zo over denken. "Ik sta altijd open voor andere avonturen", zo vervolgt hij in Veronica Superguide. "Het is in Nederland echter lastig. Mensen denken dat ik vastzit bij Goede Tijden, zodat me gewoon niet vragen. Laat dit daarom een open sollicitatie zijn."
Ben je nu benieuwd hoe Erik het doet in een andere serie dan GTST? Bekijk hieronder dan snel de trailer van Een Moord Kost Meer Levens.
Een Moord Kost Meer Levens is vanaf 14 november te zien op Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?