TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnamen van de nieuwe achtdelige Avrotros-serie starten in juni. We moeten nog wel even wachten op het eindresultaat. Dat staat pas gepland voor het najaar van 2020. Maar het klinkt alsof Vliegende Hollanders het wachten wel eens waard zou kunnen zijn.
Vliegende Hollanders speelt zich af tijdens de begindagen van onze commerciële luchtvaart, dus zo rond 1920. Vliegtuigbouwer Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en oprichter van de KLM Albert Plesman (Daan Schuurmans) waren als luchtvaartpioniers onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Hoewel Fokker en Plesman nog wel eens mot hadden met elkaar, slaagden ze er samen in om Nederland tussen de twee wereldoorlogen tot een belangrijke speler te maken op het wereldtoneel van de luchtvaart.
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026