TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnamen van de nieuwe achtdelige Avrotros-serie starten in juni. We moeten nog wel even wachten op het eindresultaat. Dat staat pas gepland voor het najaar van 2020. Maar het klinkt alsof Vliegende Hollanders het wachten wel eens waard zou kunnen zijn.
Vliegende Hollanders speelt zich af tijdens de begindagen van onze commerciële luchtvaart, dus zo rond 1920. Vliegtuigbouwer Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en oprichter van de KLM Albert Plesman (Daan Schuurmans) waren als luchtvaartpioniers onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Hoewel Fokker en Plesman nog wel eens mot hadden met elkaar, slaagden ze er samen in om Nederland tussen de twee wereldoorlogen tot een belangrijke speler te maken op het wereldtoneel van de luchtvaart.
'Goede maatjes' uit B&B Vol Liefde bijna weer herenigd
13:09Goede Tijden? Nu even niet... dit staat Meerdijk deze maand te wachten
12:23Van radio naar beeldbuis: Mattie & Marieke straks elke ochtend ook op tv
10:30Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht op tv verschijnt
10:03Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4