TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnamen van de nieuwe achtdelige Avrotros-serie starten in juni. We moeten nog wel even wachten op het eindresultaat. Dat staat pas gepland voor het najaar van 2020. Maar het klinkt alsof Vliegende Hollanders het wachten wel eens waard zou kunnen zijn.
Vliegende Hollanders speelt zich af tijdens de begindagen van onze commerciële luchtvaart, dus zo rond 1920. Vliegtuigbouwer Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en oprichter van de KLM Albert Plesman (Daan Schuurmans) waren als luchtvaartpioniers onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Hoewel Fokker en Plesman nog wel eens mot hadden met elkaar, slaagden ze er samen in om Nederland tussen de twee wereldoorlogen tot een belangrijke speler te maken op het wereldtoneel van de luchtvaart.
Partnerbijdrage
Is Bureau Groningen de volgende stop van Ewout Genemans?
12:54Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video