TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnamen van de nieuwe achtdelige Avrotros-serie starten in juni. We moeten nog wel even wachten op het eindresultaat. Dat staat pas gepland voor het najaar van 2020. Maar het klinkt alsof Vliegende Hollanders het wachten wel eens waard zou kunnen zijn.
Vliegende Hollanders speelt zich af tijdens de begindagen van onze commerciële luchtvaart, dus zo rond 1920. Vliegtuigbouwer Anthony Fokker (Fedja van Huêt) en oprichter van de KLM Albert Plesman (Daan Schuurmans) waren als luchtvaartpioniers onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Hoewel Fokker en Plesman nog wel eens mot hadden met elkaar, slaagden ze er samen in om Nederland tussen de twee wereldoorlogen tot een belangrijke speler te maken op het wereldtoneel van de luchtvaart.
Partnerbijdrage
Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit