TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De comedyserie Five Live met Linda de Mol is moeizaam uit de startblokken gekomen. “We waren bijna klaar met schrijven toen de ‘The voice’-bom barstte”, vertelde coscenarist Frank Houtappels aan DeLagarde. “Alles wat je ziet is bedacht vóór die tijd, er is niets aangepast. In eerste instantie was Linda dermate overstuur dat ze al haar werk neerlegde.” De serie is er uiteindelijk toch gekomen, maar de kijkers lopen er nog niet warm voor.
Deze week is de sfeer bij de talkshow van Sara en Roderik (Linda de Mol en Waldemar Torenstra) extra gespannen. Hun programma is genomineerd voor de Anja Berend Award (knipoog naar de Sonja Barend Award), maar de prijs gaat maar naar één van beiden. Tijdens de feestelijke uitreiking komt het tot een uitbarsting.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven