TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De schrijver die James Bond bedacht, had zelf zo’n spannend levensverhaal dat hij een vierdelige serie krijgt. Fleming, The Man Who Would Be Bond laat zien hoe Ian Fleming via omzwervingen uiteindelijk de succesvolle boekenreeks schreef.
De serie start in 1938. Ian (Dominic Cooper) gaat enigszins gebukt onder zijn vader, die oorlogsheld was, en zijn broer Peter (Rupert Evans), die succes heeft als reisverhalenschrijver. In de liefde loopt Ian een blauwtje. Hij voelt zich aangetrokken tot Ann (Lara Pulver), maar zij heeft al een man en een minnaar.
Tot overmaat van ramp regelt zijn moeder een baan voor hem bij de marine-inlichtingendienst. Ian laat zich niet kennen en zet zijn tanden in de baan. Hij ontpopt zich tot een uitstekende werknemer.
De eerste aflevering van Fleming, The Man Who Would Be Bond is op zondag 16 juni vanaf 20:00 uur te zien op BBC First. (HH)
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'