TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De scenaristen van Flikken Maastricht haken vaak in op actuele zaken waar de politie mee te maken krijgt. Dit keer is dat de ontvoering van kinderen door een van de ouders. Vorig jaar gebeurde het 260 keer dat kinderen van of naar het buitenland werden ontvoerd.
In driekwart van de gevallen gebeurde dat door de moeder, maar rechercheurs Wolfs en Eva (Victor Reinier en Angela Schijf) komen in actie omdat twee kinderen zijn meegenomen door hun vader. De moeder denkt dat haar ex zich niet kan neerleggen bij de scheiding en op deze manier wraak wil nemen Omdat de kinderen medicijnen nodig hebben is er haast geboden bij de opsporing.
Ook lijkt de vader niet ongevaarlijk, want de privédetective die de moeder heeft ingeschakeld werd vermoord teruggevonden.
Flikken Maastricht zie je iedere vrijdag om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1. Deze aflevering volgt op vrijdag 4 april 2025.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'