TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wolfs (Victor Reinier) zoekt de moordenaar van een doodgestoken leraar in Flikken Maastricht. De docent was pleegouder en het onderzoek leidt die kant op. Zeker als er een tweede dode valt: een medewerker van Jeugdzorg.
Ondertussen speelt er van alles. Romeo en Marion lossen een burenruzie op en Wolfs gaat eindelijk naar de dokter voor zijn tremors, waardoor zijn handen trillen.
Hierna nog vier afleveringen en dan zit dit negentiende seizoen van Flikken Maastricht erop. Het is onduidelijk hoe het twintigste seizoen verdergaat. In elk geval zonder Victor Reinier als Wolfs, voor wie volgens de producent de serie een steeds grotere opgave werd. “Dat had ook gevolgen voor de werksfeer op de set.” Wordt hij uit de serie geschreven of gaat een andere acteur Wolfs spelen?
Flikken Maastricht is elke vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren