TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Wolfs (Victor Reinier) zoekt de moordenaar van een doodgestoken leraar in Flikken Maastricht. De docent was pleegouder en het onderzoek leidt die kant op. Zeker als er een tweede dode valt: een medewerker van Jeugdzorg.
Ondertussen speelt er van alles. Romeo en Marion lossen een burenruzie op en Wolfs gaat eindelijk naar de dokter voor zijn tremors, waardoor zijn handen trillen.
Hierna nog vier afleveringen en dan zit dit negentiende seizoen van Flikken Maastricht erop. Het is onduidelijk hoe het twintigste seizoen verdergaat. In elk geval zonder Victor Reinier als Wolfs, voor wie volgens de producent de serie een steeds grotere opgave werd. “Dat had ook gevolgen voor de werksfeer op de set.” Wordt hij uit de serie geschreven of gaat een andere acteur Wolfs spelen?
Flikken Maastricht is elke vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk