TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is al meer dan vijf jaar de best bekeken serie op de Nederlandse televisie. De belevenissen van Eva van Dongen (Angela Schijf) en Floris Wolfs (Victor Reinier) vallen ook dit seizoen weer in de smaak.
Inmiddels is de Nederlandse versie het Vlaamse origineel in elk geval in kwantiteit voorbijgestreefd. Daar liep de dramareeks 'slechts' tien jaar, in Nederland zijn we alweer toe aan het negentiende seizoen en blijven de Maastrichtse dienders zaken oplossen.
In deze episode betrapt een wandelaar een man die een lijk probeert te begraven. De man rent hard weg. De dode vrouw is zo grondig behandeld dat haar identiteit niet meer is vast te stellen. Wolfs en Van Dongen zoeken een meisje dat ook in de buurt was. Mogelijk heeft zij iets gezien?
De rechercheurs krijgen het niet alleen op hun werk moeilijk, maar ook in hun privéleven. Ze moeten namelijk noodgedwongen afscheid nemen van een geliefd persoon en dat valt ze zwaar.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint