TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is al meer dan vijf jaar de best bekeken serie op de Nederlandse televisie. De belevenissen van Eva van Dongen (Angela Schijf) en Floris Wolfs (Victor Reinier) vallen ook dit seizoen weer in de smaak.
Inmiddels is de Nederlandse versie het Vlaamse origineel in elk geval in kwantiteit voorbijgestreefd. Daar liep de dramareeks 'slechts' tien jaar, in Nederland zijn we alweer toe aan het negentiende seizoen en blijven de Maastrichtse dienders zaken oplossen.
In deze episode betrapt een wandelaar een man die een lijk probeert te begraven. De man rent hard weg. De dode vrouw is zo grondig behandeld dat haar identiteit niet meer is vast te stellen. Wolfs en Van Dongen zoeken een meisje dat ook in de buurt was. Mogelijk heeft zij iets gezien?
De rechercheurs krijgen het niet alleen op hun werk moeilijk, maar ook in hun privéleven. Ze moeten namelijk noodgedwongen afscheid nemen van een geliefd persoon en dat valt ze zwaar.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie