TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is al meer dan vijf jaar de best bekeken serie op de Nederlandse televisie. De belevenissen van Eva van Dongen (Angela Schijf) en Floris Wolfs (Victor Reinier) vallen ook dit seizoen weer in de smaak.
Inmiddels is de Nederlandse versie het Vlaamse origineel in elk geval in kwantiteit voorbijgestreefd. Daar liep de dramareeks 'slechts' tien jaar, in Nederland zijn we alweer toe aan het negentiende seizoen en blijven de Maastrichtse dienders zaken oplossen.
In deze episode betrapt een wandelaar een man die een lijk probeert te begraven. De man rent hard weg. De dode vrouw is zo grondig behandeld dat haar identiteit niet meer is vast te stellen. Wolfs en Van Dongen zoeken een meisje dat ook in de buurt was. Mogelijk heeft zij iets gezien?
De rechercheurs krijgen het niet alleen op hun werk moeilijk, maar ook in hun privéleven. Ze moeten namelijk noodgedwongen afscheid nemen van een geliefd persoon en dat valt ze zwaar.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Oos Kesbeke gaat opvallende challenge aan met zoon Camiel: 'Dit irritteert me'
13:52Wanneer is Even Tot Hier weer terug op tv?
12:58Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)