TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Flikken Maastricht is al meer dan vijf jaar de best bekeken serie op de Nederlandse televisie. De belevenissen van Eva van Dongen (Angela Schijf) en Floris Wolfs (Victor Reinier) vallen ook dit seizoen weer in de smaak.
Inmiddels is de Nederlandse versie het Vlaamse origineel in elk geval in kwantiteit voorbijgestreefd. Daar liep de dramareeks 'slechts' tien jaar, in Nederland zijn we alweer toe aan het negentiende seizoen en blijven de Maastrichtse dienders zaken oplossen.
In deze episode betrapt een wandelaar een man die een lijk probeert te begraven. De man rent hard weg. De dode vrouw is zo grondig behandeld dat haar identiteit niet meer is vast te stellen. Wolfs en Van Dongen zoeken een meisje dat ook in de buurt was. Mogelijk heeft zij iets gezien?
De rechercheurs krijgen het niet alleen op hun werk moeilijk, maar ook in hun privéleven. Ze moeten namelijk noodgedwongen afscheid nemen van een geliefd persoon en dat valt ze zwaar.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Partnerbijdrage
Soy Kroon (29) tempert presenteerambities: 'Wil meer muziek uitbrengen'
10:07John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'