TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva (Angela Schijf) en Wolfs (Victor Reinier) dachten voor de verandering eens een overzichtelijke case te hebben in Flikken Maastricht.
Ze onderzoeken de dood van een homoseksuele jongen die na een avondje stappen levenloos is aangetroffen. Hij blijkt gedrogeerd met de gevaarlijke partydrug GHB. Dit gegeven leidt het duo naar de vermoedelijke dealer.
Als de man een motief lijkt te hebben om de jongen dood te willen, lijkt de zaak rond. Ware het niet dat de dode onder behandeling was bij een homogenezer die ook in de kroeg was.
Romeo (Sergio IJssel) en Marion (Oda Spelbos) houden zich bezig met heel andere zaken. Ze zijn op het spoor van een autodief die doelgericht dure onderdelen sloopt uit nieuwe auto's die hij vervolgens over de grens aan de man brengt.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?