TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs hoeven in deze aflevering van Flikken Maastricht voor de verandering niet ver van huis om een moordzaak op te lossen. Het politieduo schrikt als ze op de stoep een lijk aantreffen. Waarom de jongen in de buurt was van pension de Ponti is niet duidelijk, wel is helder dat hij is omgebracht op een methode die hen pijnlijk bekend voorkomt.
Er is meer drama rond het pension want huisgast Nico (Thorn de Vries) is ineens spoorloos verdwenen. Wolfs vermoedt dat hij ontvoerd is en ziet een verband met de aanval op Nico een week eerder. Omdat de belager de zoon is van een Amsterdamse topcrimineel, gaat hij met Eva naar de hoofdstad om verhaal te halen.
Ondertussen moeten Romeo en Marion een drugsdealer helpen die is belaagd door een van zijn handlangers.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 12 april 2024.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa