TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs hoeven in deze aflevering van Flikken Maastricht voor de verandering niet ver van huis om een moordzaak op te lossen. Het politieduo schrikt als ze op de stoep een lijk aantreffen. Waarom de jongen in de buurt was van pension de Ponti is niet duidelijk, wel is helder dat hij is omgebracht op een methode die hen pijnlijk bekend voorkomt.
Er is meer drama rond het pension want huisgast Nico (Thorn de Vries) is ineens spoorloos verdwenen. Wolfs vermoedt dat hij ontvoerd is en ziet een verband met de aanval op Nico een week eerder. Omdat de belager de zoon is van een Amsterdamse topcrimineel, gaat hij met Eva naar de hoofdstad om verhaal te halen.
Ondertussen moeten Romeo en Marion een drugsdealer helpen die is belaagd door een van zijn handlangers.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 12 april 2024.
Partnerbijdrage
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis