TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Eva en Wolfs hoeven in deze aflevering van Flikken Maastricht voor de verandering niet ver van huis om een moordzaak op te lossen. Het politieduo schrikt als ze op de stoep een lijk aantreffen. Waarom de jongen in de buurt was van pension de Ponti is niet duidelijk, wel is helder dat hij is omgebracht op een methode die hen pijnlijk bekend voorkomt.
Er is meer drama rond het pension want huisgast Nico (Thorn de Vries) is ineens spoorloos verdwenen. Wolfs vermoedt dat hij ontvoerd is en ziet een verband met de aanval op Nico een week eerder. Omdat de belager de zoon is van een Amsterdamse topcrimineel, gaat hij met Eva naar de hoofdstad om verhaal te halen.
Ondertussen moeten Romeo en Marion een drugsdealer helpen die is belaagd door een van zijn handlangers.
Flikken Maastricht is iedere vrijdag vanaf 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 12 april 2024.
Finale De Slimste Mens krijgt bijzonder tintje door eerbetoon aan Paulien Cornelisse
19:16De Bondgenoten-kijkers hadden gelijk: Anouk keert inderdaad terug
15:04Hannah Hoekstra speelt de hoofdrol in boekverfilming De Camino
14:05Niet Angela, maar deze deelnemer zou De Bondgenoten moeten verlaten
13:21De startdatum van Flikken Maastricht seizoen 21 is bekend