TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zevende reeks van Flikken Rotterdam is bijna op de helft en dat betekent dat de rechercheurs langzaam zicht krijgen op de zaak die hen al het hele seizoen bezighoudt.
Op verzoek van Hein Berg (Huub Stapel) startte dubbelagent Hermine Montserrat (Naomi van der Linden) vorige week een onderzoek naar de activiteiten van de Freeland Church. Deze Nigeriaanse kerkgemeenschap lijkt in eerste instantie zuiver op de graat. Maar nu Montserrat al een tijdje is geïnfiltreerd binnen de organisatie, blijkt dat ze naast erediensten ook heel duistere zaakjes organiseren.
Berg blijft ondertussen graven in het verleden van zijn rechercheurs om te ontdekken of een van hen wellicht chantabel is. Hij stuit op opmerkelijke datingactiviteiten van financieel expert Carolien Verbeek (Anneke Sluiters).
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 6 oktober 2023.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'