TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zevende reeks van Flikken Rotterdam is bijna op de helft en dat betekent dat de rechercheurs langzaam zicht krijgen op de zaak die hen al het hele seizoen bezighoudt.
Op verzoek van Hein Berg (Huub Stapel) startte dubbelagent Hermine Montserrat (Naomi van der Linden) vorige week een onderzoek naar de activiteiten van de Freeland Church. Deze Nigeriaanse kerkgemeenschap lijkt in eerste instantie zuiver op de graat. Maar nu Montserrat al een tijdje is geïnfiltreerd binnen de organisatie, blijkt dat ze naast erediensten ook heel duistere zaakjes organiseren.
Berg blijft ondertussen graven in het verleden van zijn rechercheurs om te ontdekken of een van hen wellicht chantabel is. Hij stuit op opmerkelijke datingactiviteiten van financieel expert Carolien Verbeek (Anneke Sluiters).
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 6 oktober 2023.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Nieuw seizoen van Flikken Maastricht op komst
12:05Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'