TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zevende reeks van Flikken Rotterdam is bijna op de helft en dat betekent dat de rechercheurs langzaam zicht krijgen op de zaak die hen al het hele seizoen bezighoudt.
Op verzoek van Hein Berg (Huub Stapel) startte dubbelagent Hermine Montserrat (Naomi van der Linden) vorige week een onderzoek naar de activiteiten van de Freeland Church. Deze Nigeriaanse kerkgemeenschap lijkt in eerste instantie zuiver op de graat. Maar nu Montserrat al een tijdje is geïnfiltreerd binnen de organisatie, blijkt dat ze naast erediensten ook heel duistere zaakjes organiseren.
Berg blijft ondertussen graven in het verleden van zijn rechercheurs om te ontdekken of een van hen wellicht chantabel is. Hij stuit op opmerkelijke datingactiviteiten van financieel expert Carolien Verbeek (Anneke Sluiters).
Flikken Rotterdam is sinds 15 september iedere vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO1. Deze aflevering volgt op 6 oktober 2023.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
