TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Tegen de LA Times zegt de Kauffman, die Friends maakte met David Crane, dat ze de afgelopen 20 jaar veel heeft geleerd: "Schuld bekennen en accepteren is niet eenvoudig. Het is pijnlijk om jezelf aan te kijken in de spiegel. Ik schaam me dat ik 25 jaar geleden niet beter wist."
Pas in 2002 kreeg Aisha Tyler als eerste zwarte personage een vaste rol als Dr. Charlie Wheeler. Ze werd in seizoen 9 de vriendin van Ross Geller (David Schwimmer). Friends krijgt de laatste jaren vaker het verwijt dat de zes hoofdrolspelers blank waren, terwijl New York ook in de jaren negentig al uit allerlei nationaliteiten bestond.
Ondanks (of misschien wel dankzij) het gebrek aan diversiteit is Friends de meest succesvolle comedyserie aller tijden. En hoewel de serie in 2004 eindigde, is ie nog steeds hartstikke populair onder ouderen en jongeren. In de Primark kun je zelfs standaard een kleding- en accessoirelijn vinden met de hoofden van de Friends-acteurs. Je kunt alle 10 seizoenen van Friends streamen op HBO MAX.
Partnerbijdrage
Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'