TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na een zomer vol onzekerheid is GTST terug van weggeweest.
Begin juli eindigde de cliffhanger met Shanti (Bertrie Wierenga) die op het punt stond te bevallen van dochtertje Jasmijn. Tijdens de bevalling ging het ineens gruwelijk mis: Shanti verloor veel bloed en raakte buiten bewustzijn. Het laatste wat Rik (Ferri Somogyi) hoorde toen zijn vrouw de operatiekamer in werd gereden, was een arts die constateerde dat ze er slecht voor stond.
In de eerste aflevering na de zomerstop draait alles om de vraag of moeder en dochter het overleefd hebben. Rik is door de situatie behoorlijk de weg kwijt. Gelukkig kan hij rekenen op de steun van zijn broer Daan (Dorian Bindels). Door een communicatiefout denken hun vrienden dat de bevalling vlekkeloos is verlopen.
Lees ook: Ferri Somogyi blikt vooruit op 'heftigste GTST-verhaallijn ooit'
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland