TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na een zomer vol onzekerheid is GTST terug van weggeweest.
Begin juli eindigde de cliffhanger met Shanti (Bertrie Wierenga) die op het punt stond te bevallen van dochtertje Jasmijn. Tijdens de bevalling ging het ineens gruwelijk mis: Shanti verloor veel bloed en raakte buiten bewustzijn. Het laatste wat Rik (Ferri Somogyi) hoorde toen zijn vrouw de operatiekamer in werd gereden, was een arts die constateerde dat ze er slecht voor stond.
In de eerste aflevering na de zomerstop draait alles om de vraag of moeder en dochter het overleefd hebben. Rik is door de situatie behoorlijk de weg kwijt. Gelukkig kan hij rekenen op de steun van zijn broer Daan (Dorian Bindels). Door een communicatiefout denken hun vrienden dat de bevalling vlekkeloos is verlopen.
Lees ook: Ferri Somogyi blikt vooruit op 'heftigste GTST-verhaallijn ooit'
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis