TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na ruim vier jaar soapavonturen neemt acteur Dorian Bindels afscheid van GTST. Zijn personage Daan Stern vertrekt naar Milaan om daar de Italiaanse tak van veilinghuis Sanders te gaan leiden.
Met die promotie komt een eind aan een veelbewogen verblijf in Meerdijk. In een paar jaar tijd maakte Daan meer mee dan menig soapie in een heel leven. Hij begon als louche rechercheur die aasde op de erfenis van zijn adellijke opa, maar alles veranderde toen hij geadopteerd bleek. Daan ontdekte dat Rik (Ferri Somogyi) zijn halfbroer was.
Tussen de bedrijven door loste hij moordzaken op, liet hij zelf lijken verdwijnen, brak hij mensen uit de gevangenis en worstelde hij met een drankverslaving. Hij verlaat de serie als een gelukkig man, samen met dochtertje Louise en zijn nieuwe liefde Cato (Marit Meijeren).
Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)
08:47Maan in De Geknipte Gast: 'Sommige reacties blijven me raken'