TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na ruim vier jaar soapavonturen neemt acteur Dorian Bindels afscheid van GTST. Zijn personage Daan Stern vertrekt naar Milaan om daar de Italiaanse tak van veilinghuis Sanders te gaan leiden.
Met die promotie komt een eind aan een veelbewogen verblijf in Meerdijk. In een paar jaar tijd maakte Daan meer mee dan menig soapie in een heel leven. Hij begon als louche rechercheur die aasde op de erfenis van zijn adellijke opa, maar alles veranderde toen hij geadopteerd bleek. Daan ontdekte dat Rik (Ferri Somogyi) zijn halfbroer was.
Tussen de bedrijven door loste hij moordzaken op, liet hij zelf lijken verdwijnen, brak hij mensen uit de gevangenis en worstelde hij met een drankverslaving. Hij verlaat de serie als een gelukkig man, samen met dochtertje Louise en zijn nieuwe liefde Cato (Marit Meijeren).
Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3