TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na een alcoholverslaving, zijn liefdesverdriet om Nina en problemen met zijn broer Rik dacht Daan (Dorian Bindels) eindelijk weer eens geluk aan zijn zijde te hebben. Hij en Cato (Marit Meijeren) hebben hun onderlinge gevoelens naar elkaar uitgesproken. Niets staat ze dus in de weg van een prachtige toekomst. Althans, dat zou je denken.
Het zou echter Goede Tijden, Slechte Tijden niet zijn als die fijne bel vol vlinders niet snel wordt doorgeprikt. Afgelopen week kreeg Daan van Ludo Sanders (Erik de Vogel) het aanbod om het veilinghuis in Milaan te runnen. Een prachtige kans, maar hij moet daarvoor wel een paar maanden tot een jaar in Italië verblijven. In deze aflevering deelt hij zijn twijfels met Cato: moet hij het namelijk nu wel of niet doen? En hoe denkt zij daarover?
De kans bestaat dus dat met een toezegging Dorian Bindels' karakter Daan Stern officieel uit de serie wordt geschreven. Dat moet de toekomst uitwijzen.
GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’
08:50De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp