TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na een alcoholverslaving, zijn liefdesverdriet om Nina en problemen met zijn broer Rik dacht Daan (Dorian Bindels) eindelijk weer eens geluk aan zijn zijde te hebben. Hij en Cato (Marit Meijeren) hebben hun onderlinge gevoelens naar elkaar uitgesproken. Niets staat ze dus in de weg van een prachtige toekomst. Althans, dat zou je denken.
Het zou echter Goede Tijden, Slechte Tijden niet zijn als die fijne bel vol vlinders niet snel wordt doorgeprikt. Afgelopen week kreeg Daan van Ludo Sanders (Erik de Vogel) het aanbod om het veilinghuis in Milaan te runnen. Een prachtige kans, maar hij moet daarvoor wel een paar maanden tot een jaar in Italië verblijven. In deze aflevering deelt hij zijn twijfels met Cato: moet hij het namelijk nu wel of niet doen? En hoe denkt zij daarover?
De kans bestaat dus dat met een toezegging Dorian Bindels' karakter Daan Stern officieel uit de serie wordt geschreven. Dat moet de toekomst uitwijzen.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'