TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Soms zit het mee en soms zit het tegen. Als iemand dat afgelopen week aan den lijve heeft ondervonden, is het Steef Verduyn (Ingmar) wel. Terwijl hij zich namelijk aan het voorbereiden was op een leuke avond weg met zijn oom Jonathan (Thijs Boermans), werd zijn fiets gestolen. Om geen tijd te verliezen, besloot hij daarom in de heat of the moment een andere fiets te grijpen. Helaas voor hem kwam hij niet ver: de politie stond al vrij snel voor zijn neus.
In deze aflevering van GTST probeert hij te voorkomen dat hij een nieuwe aantekening in zijn dossier krijgt door de politie te vertellen dat hij 'Henk Bakker' heet en zijn ID-kaart is vergeten. Een slim plan, zo lijkt het op het eerste gezicht. Niets is echter minder waar als Merel (Sophie Bouquet) opeens voor zijn neus staat en hem begroet met zijn echte naam. Zit de jongste telg van de Verduyntjes nu echt in de problemen? Het lijkt er wel op.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?