TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Jette van der Meij) had zich deze fase van haar leven in GTST vast anders voorgesteld. Niet alleen kreeg ze onlangs te horen dat ze parkinson heeft, ze is ook nog eens haar baan bij De Koning kwijt door een conflict met nieuwe eigenaar Gabrielle (Rian Gerritsen).
Ze voelt zich wat verloren zonder werk en gaat langs bij dokter Bos (Kees Boot) voor advies. Zijn raad is simpel: zorg voor voldoende structuur in je dag. Vol goede moed stort Laura zich op een van haar oudste passies, schilderen.
Ondertussen gaat Saskia (Tamara Brinkman) gebukt onder het schrikbewind van Gabrielle. In tegenstelling tot Laura heeft zij niet de luxe om haar baan in het bruine café op te zeggen. Zolang haar man Julian nog in de gevangenis zit, kan ze elke cent goed gebruiken.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne