TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Jette van der Meij) had zich deze fase van haar leven in GTST vast anders voorgesteld. Niet alleen kreeg ze onlangs te horen dat ze parkinson heeft, ze is ook nog eens haar baan bij De Koning kwijt door een conflict met nieuwe eigenaar Gabrielle (Rian Gerritsen).
Ze voelt zich wat verloren zonder werk en gaat langs bij dokter Bos (Kees Boot) voor advies. Zijn raad is simpel: zorg voor voldoende structuur in je dag. Vol goede moed stort Laura zich op een van haar oudste passies, schilderen.
Ondertussen gaat Saskia (Tamara Brinkman) gebukt onder het schrikbewind van Gabrielle. In tegenstelling tot Laura heeft zij niet de luxe om haar baan in het bruine café op te zeggen. Zolang haar man Julian nog in de gevangenis zit, kan ze elke cent goed gebruiken.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL