TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Jette van der Meij) had zich deze fase van haar leven in GTST vast anders voorgesteld. Niet alleen kreeg ze onlangs te horen dat ze parkinson heeft, ze is ook nog eens haar baan bij De Koning kwijt door een conflict met nieuwe eigenaar Gabrielle (Rian Gerritsen).
Ze voelt zich wat verloren zonder werk en gaat langs bij dokter Bos (Kees Boot) voor advies. Zijn raad is simpel: zorg voor voldoende structuur in je dag. Vol goede moed stort Laura zich op een van haar oudste passies, schilderen.
Ondertussen gaat Saskia (Tamara Brinkman) gebukt onder het schrikbewind van Gabrielle. In tegenstelling tot Laura heeft zij niet de luxe om haar baan in het bruine café op te zeggen. Zolang haar man Julian nog in de gevangenis zit, kan ze elke cent goed gebruiken.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans