TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Laura (Jette van der Meij) had zich deze fase van haar leven in GTST vast anders voorgesteld. Niet alleen kreeg ze onlangs te horen dat ze parkinson heeft, ze is ook nog eens haar baan bij De Koning kwijt door een conflict met nieuwe eigenaar Gabrielle (Rian Gerritsen).
Ze voelt zich wat verloren zonder werk en gaat langs bij dokter Bos (Kees Boot) voor advies. Zijn raad is simpel: zorg voor voldoende structuur in je dag. Vol goede moed stort Laura zich op een van haar oudste passies, schilderen.
Ondertussen gaat Saskia (Tamara Brinkman) gebukt onder het schrikbewind van Gabrielle. In tegenstelling tot Laura heeft zij niet de luxe om haar baan in het bruine café op te zeggen. Zolang haar man Julian nog in de gevangenis zit, kan ze elke cent goed gebruiken.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:24Acteur Cees Geel (61) plotseling overleden aan een hartstilstand