TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Fans van GTST kunnen direct opgelucht ademhalen: er is gelukkig niets met Laura aan de hand.
Even leek het erop dat het afscheid van Laura Selmhorst (Jette van der Meij) sneller kwam verwacht. Henk (Johnny Kraaijkamp jr.) kon haar in de aflevering van gisteren namelijk niet bereiken. Dit terwijl ze had beloofd om direct naar de buurtsuper te komen nadat ze de moeder van Jonathan had afgezet bij het treinstation. Hier kwam ze alleen nooit aan.
De kijkers en Henk hebben echter op dit moment nog weinig te vrezen. Als Henk in deze aflevering van GTST op het punt staat de politie in te schakelen om Laura op te sporen, komt ze halverwege zijn gesprek binnenwandelen. Ze mankeert niets, ze was gewoon spontaan een bruidsmodezaak in gelopen om haar jurk uit te zoeken.
De schrik zal er echter wel goed inzitten bij Henk, dus wie weet wat dit nog voor gesprekken opent.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek