TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Fans van GTST kunnen direct opgelucht ademhalen: er is gelukkig niets met Laura aan de hand.
Even leek het erop dat het afscheid van Laura Selmhorst (Jette van der Meij) sneller kwam verwacht. Henk (Johnny Kraaijkamp jr.) kon haar in de aflevering van gisteren namelijk niet bereiken. Dit terwijl ze had beloofd om direct naar de buurtsuper te komen nadat ze de moeder van Jonathan had afgezet bij het treinstation. Hier kwam ze alleen nooit aan.
De kijkers en Henk hebben echter op dit moment nog weinig te vrezen. Als Henk in deze aflevering van GTST op het punt staat de politie in te schakelen om Laura op te sporen, komt ze halverwege zijn gesprek binnenwandelen. Ze mankeert niets, ze was gewoon spontaan een bruidsmodezaak in gelopen om haar jurk uit te zoeken.
De schrik zal er echter wel goed inzitten bij Henk, dus wie weet wat dit nog voor gesprekken opent.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'
19:47Wim T. Schippers, stem van Ernie en tv-pionier, overleden op 83-jarige leeftijd
19:33Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?