TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De makers van Goede Tijden, Slechte Tijden lieten recent al weten dat ze steeds vaker gaan werken met bekende gezichten die voor een korte tijd een gastrol mogen vertolken. Zo was eerder Jada Borsato al te zien en ook Romy Monteiro, Pamela Teves, Kim Pieters en Rian Gerritsen voorzagen de Meerdijkers van nieuwe energie. Ditmaal is het de beurt aan Maxim Froger, die gewoon zichzelf speelt.
In deze aflevering van GTST is Nola (Noa Jacobus) door het dolle heen als ze hoort dat haar idool Maxim Froger optreedt in de talkshow van Janine (Caroline de Bruijn). Eén probleem: van haar moeder Nina (Marly van der Velden) mag ze momenteel geen contact hebben met haar grootouders. Het zou echter deze puber niet zijn als ze zich daar zomaar bij neerlegt. Zal het dan toch tot een ontmoeting komen?
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025