TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nola Sanders (Noa Jacbous) heeft het even helemaal gehad met haar ouders. Ze mag niet eens praten met therapeute Ellis (Stephanie Louwrier), terwijl die haar na de inval juist zo goed heeft geholpen om haar leven weer op te pakken. Haar oplossing? Nina (Marly van der Verleden) en Bing (Everon Jackson Hooi) gewoon keihard negeren in de hoop dat ze toegeven.
De afgelopen dagen had deze tactiek echter weinig zin en daarom gooit Nola het in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden over een andere boeg. Ze besluit haar hart te luchten bij haar opa Ludo Sanders (Erik de Vogel) over de reden van haar stilzwijgen en ook deelt ze een bepaald vermoeden dat ze heeft. Ludo gelooft haar direct, maar lukt het hem ook om Nina op andere gedachte te brengen? Die kans lijkt nihil: Nina heeft het immers niet voor niets helemaal gehad met haar vader.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?