TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nola Sanders (Noa Jacbous) heeft het even helemaal gehad met haar ouders. Ze mag niet eens praten met therapeute Ellis (Stephanie Louwrier), terwijl die haar na de inval juist zo goed heeft geholpen om haar leven weer op te pakken. Haar oplossing? Nina (Marly van der Verleden) en Bing (Everon Jackson Hooi) gewoon keihard negeren in de hoop dat ze toegeven.
De afgelopen dagen had deze tactiek echter weinig zin en daarom gooit Nola het in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden over een andere boeg. Ze besluit haar hart te luchten bij haar opa Ludo Sanders (Erik de Vogel) over de reden van haar stilzwijgen en ook deelt ze een bepaald vermoeden dat ze heeft. Ludo gelooft haar direct, maar lukt het hem ook om Nina op andere gedachte te brengen? Die kans lijkt nihil: Nina heeft het immers niet voor niets helemaal gehad met haar vader.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'
08:23De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?