TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Nola Sanders (Noa Jacbous) heeft het even helemaal gehad met haar ouders. Ze mag niet eens praten met therapeute Ellis (Stephanie Louwrier), terwijl die haar na de inval juist zo goed heeft geholpen om haar leven weer op te pakken. Haar oplossing? Nina (Marly van der Verleden) en Bing (Everon Jackson Hooi) gewoon keihard negeren in de hoop dat ze toegeven.
De afgelopen dagen had deze tactiek echter weinig zin en daarom gooit Nola het in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden over een andere boeg. Ze besluit haar hart te luchten bij haar opa Ludo Sanders (Erik de Vogel) over de reden van haar stilzwijgen en ook deelt ze een bepaald vermoeden dat ze heeft. Ludo gelooft haar direct, maar lukt het hem ook om Nina op andere gedachte te brengen? Die kans lijkt nihil: Nina heeft het immers niet voor niets helemaal gehad met haar vader.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk