TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het gaat nooit lang goed in GTST: Marwan (Hassan Slaby) had na een onzekere tijd eindelijk de boel op de rit.
Hij zag zijn zoontje Tom weer, haalde zijn hotelschooldiploma en kreeg daardoor een nieuwe functie als manager in De Rozenboom. Maar de onverwachte dood van zijn vader Sami heeft zijn leven weer overhoop gegooid. Het gaat vanavond van kwaad tot erger als Marwans neef Yassine (Mouad Ben-Chaib) onverwacht op de stoep staat met nog meer verdrietig familienieuws.
Elders in Meerdijk is Laura (Jette van der Meij) bezig met een geheim plan. Ze wil onder geen beding in een verzorgingshuis belanden, maar door haar parkinsonklachten kan ze volgens haar omgeving ook niet meer zelfstandig wonen. Ze wil Meerdijk achter zich laten en boekt een vlucht naar Spanje.
Deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden is op maandag 14 april 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 4.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie