TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het ziet er slecht uit voor Julian (Cas Jansen) in GTST. De afgelopen maanden was hij actief als chauffeur in de illegale diamanthandel. Een lucratieve en risicovolle job die hij aannam om de belastingschuld van zijn zoon Steef af te kunnen betalen.
Tijdens de zomercliff besloot Julian naar de autoriteiten te stappen. Hij gaf de politie alle informatie over de criminele organisatie in de hoop er met een lichte straf vanaf te komen. Daar dacht de rechter heel anders over.
Julian kreeg tijdens zijn ritjes echter hulp van Marwan (Hassan Slaby) die nu toch last krijg van zijn geweten. Om te voorkomen dat Julian jaren moet brommen, besluit hij zich ook aan te geven. Grote vraag is hoe Demi (Noa Zwan) dit vindt: straks moet ze haar vader én de vader van haar kind missen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival