TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het ziet er slecht uit voor Julian (Cas Jansen) in GTST. De afgelopen maanden was hij actief als chauffeur in de illegale diamanthandel. Een lucratieve en risicovolle job die hij aannam om de belastingschuld van zijn zoon Steef af te kunnen betalen.
Tijdens de zomercliff besloot Julian naar de autoriteiten te stappen. Hij gaf de politie alle informatie over de criminele organisatie in de hoop er met een lichte straf vanaf te komen. Daar dacht de rechter heel anders over.
Julian kreeg tijdens zijn ritjes echter hulp van Marwan (Hassan Slaby) die nu toch last krijg van zijn geweten. Om te voorkomen dat Julian jaren moet brommen, besluit hij zich ook aan te geven. Grote vraag is hoe Demi (Noa Zwan) dit vindt: straks moet ze haar vader én de vader van haar kind missen.
Partnerbijdrage
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast