TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het ziet er slecht uit voor Julian (Cas Jansen) in GTST. De afgelopen maanden was hij actief als chauffeur in de illegale diamanthandel. Een lucratieve en risicovolle job die hij aannam om de belastingschuld van zijn zoon Steef af te kunnen betalen.
Tijdens de zomercliff besloot Julian naar de autoriteiten te stappen. Hij gaf de politie alle informatie over de criminele organisatie in de hoop er met een lichte straf vanaf te komen. Daar dacht de rechter heel anders over.
Julian kreeg tijdens zijn ritjes echter hulp van Marwan (Hassan Slaby) die nu toch last krijg van zijn geweten. Om te voorkomen dat Julian jaren moet brommen, besluit hij zich ook aan te geven. Grote vraag is hoe Demi (Noa Zwan) dit vindt: straks moet ze haar vader én de vader van haar kind missen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)