TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zakdoekjes kunnen wel uit de kast, want er wacht de vaste kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden een hartverwarmende en zelfs emotionele uitzending.
Afgelopen uitzending zat Demi (Noa Zwan) nog behoorlijk in de stress. Haar stem was er namelijk mee opgehouden en dat vlak voor misschien het belangrijkste en grootste optreden van haar leven tot nu toe. Dokter Luuk adviseerde haar dan ook om flink te bubbelen en zo min mogelijk te praten. En met succes! Terwijl er in deze aflevering namelijk zachtjes sneeuw valt, zingt zij de klassieker Have yourself a merry little christmas.
Verder krijgt Henk in deze aflevering de verrassing van zijn leven, komen Shanti (Bertrie Wierenga) en Rik (Ferri Somogyi) weer iets dichterbij elkaar en wordt Stefano (Bas Muijs) het vuur aan de schenen gelegd door zijn nichtje Nina (Marly van der Velden). Heeft zij hem door?
Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?