TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zakdoekjes kunnen wel uit de kast, want er wacht de vaste kijkers van Goede Tijden, Slechte Tijden een hartverwarmende en zelfs emotionele uitzending.
Afgelopen uitzending zat Demi (Noa Zwan) nog behoorlijk in de stress. Haar stem was er namelijk mee opgehouden en dat vlak voor misschien het belangrijkste en grootste optreden van haar leven tot nu toe. Dokter Luuk adviseerde haar dan ook om flink te bubbelen en zo min mogelijk te praten. En met succes! Terwijl er in deze aflevering namelijk zachtjes sneeuw valt, zingt zij de klassieker Have yourself a merry little christmas.
Verder krijgt Henk in deze aflevering de verrassing van zijn leven, komen Shanti (Bertrie Wierenga) en Rik (Ferri Somogyi) weer iets dichterbij elkaar en wordt Stefano (Bas Muijs) het vuur aan de schenen gelegd door zijn nichtje Nina (Marly van der Velden). Heeft zij hem door?
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster