TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Rechercheur Alex de Boer heeft er vanaf deze week weer een nieuwe collega bij, namelijk niemand minder dan Merel Verduyn (Sophie Bouquet).
De oudste telg van Saskia en Julian werd aan het begin van dit seizoen aangenomen op de politieacademie. En die opgedane kennis komt nu goed tot zijn recht. Ze mag namelijk een twee weken durende stage gaan doen bij de politie in Meerdijk. De vraag is alleen of dit wel aan haar verwachtingen voldoet als ze wordt opgezadeld met de saaie taal- en scanklusjes.
Ondertussen zitten haar zusje en broertje ook niet stil. Demi wil graag meer geld verdienen en gaat dus op zoek naar nog meer oppaskinderen. Steef verzint zelf een plan om het Sinterklaasfeest dit jaar alsnog door te laten gaan. Zijn neefje Tom mag namelijk niet zonder cadeautjes komen te zitten.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint