TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er zijn nog acht afleveringen te gaan voordat dit GTST-seizoen erop zit. Inmiddels is wel duidelijk dat de zomercliff volledig om de familie Sanders draait.
De afgelopen maanden is er iemand systematisch bezig geweest om Ludo (Erik de Vogel) het leven zuur te maken. De zakenman zag zijn relatie met Janine (Caroline de Bruijn) stranden, zijn dochter Nina (Marly van der Velden) werd de stuipen op het lijf gejaagd met gekmakend geklop en ook zijn halfbroer Stefano (Bas Muijs) is fysiek en zakelijk door de mangel gehaald.
Ludo is klaar om wraak te nemen en wenst daarbij geen pottenkijkers. Als Bing (Leandro Ceder) dan ook aankondigt naar de politie te willen, reageert Ludo fel. Hij maakt zijn schoonzoon duidelijk dat hij de volledige controle over de situatie heeft.
GTST is elke maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Deze aflevering zie je op maandag 23 juni 2025.
The Voice of Holland gaat door, mét Suzan en Freek
12:18Zijn Domenik en Ferenc uit MAFS nog samen? Dit denken jullie
11:05Eurovisie Songfestival 2026: hier kijk je de opening live
10:50De familie Wildeman uit Een Huis Vol komt met eerlijk bericht: 'Overleeft een relatie zoiets?'
10:00Dan Karaty blijkt enorme sportfanaat: dit zijn z'n tv-aanraders