TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De komst van Jonathan (Thijs Boermans) heeft Meerdijk flink op zijn grondvesten laten schudden. Niet alleen het leven van opa Henk (Johnny Kraaijkamp) is sinds zijn komst geen dag meer hetzelfde, maar ook Saskia (Tamara Brinkman) moet er plots aan wennen dat ze een halfbroer heeft. Enkel en alleen omdat haar vader niet trouw kon blijven aan haar moeder.
In deze aflevering van GTST is het dan eindelijk tijd voor de ontmoeting. Zullen deze halfbroer en halfzus elkaar dringend in de armen vliegen of moeten ze nog even aan elkaar wennen? Eén ding is immers wel duidelijk: op papier zijn ze heel anders. Zij is een doktersassistente die maar net de touwtjes aan elkaar kan knopen, terwijl Jonathan een gevierd advocaat is met hoogstwaarschijnlijk veel geld op de bank.
Verder maakt in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden een nieuw gezicht haar opwachting: niemand minder dan Rian Gerritsen zal in de huid kruipen van Gabrielle Rensema, de potentiële nieuwe eigenaar van de Koning.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen