TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De komst van Jonathan (Thijs Boermans) heeft Meerdijk flink op zijn grondvesten laten schudden. Niet alleen het leven van opa Henk (Johnny Kraaijkamp) is sinds zijn komst geen dag meer hetzelfde, maar ook Saskia (Tamara Brinkman) moet er plots aan wennen dat ze een halfbroer heeft. Enkel en alleen omdat haar vader niet trouw kon blijven aan haar moeder.
In deze aflevering van GTST is het dan eindelijk tijd voor de ontmoeting. Zullen deze halfbroer en halfzus elkaar dringend in de armen vliegen of moeten ze nog even aan elkaar wennen? Eén ding is immers wel duidelijk: op papier zijn ze heel anders. Zij is een doktersassistente die maar net de touwtjes aan elkaar kan knopen, terwijl Jonathan een gevierd advocaat is met hoogstwaarschijnlijk veel geld op de bank.
Verder maakt in deze aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden een nieuw gezicht haar opwachting: niemand minder dan Rian Gerritsen zal in de huid kruipen van Gabrielle Rensema, de potentiële nieuwe eigenaar van de Koning.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek