TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een soap zonder onmogelijke liefdes is ondenkbaar. De sluimerende verliefdheid van Merel en Marwan zorgt ook al weken voor problemen in GTST. Merel (Sophie Bouquet) weet dat ze ver uit de buurt moet blijven van de man die haar zusje zwanger heeft gemaakt. Ze deed alles om hem te vergeten, kreeg zelfs een relatie met een ander, maar Marwan (Hassan Slaby) blijft onweerstaanbaar. En hij is daar niet ongevoelig voor.
Merel kan het in deze aflevering niet laten hem op te zoeken in de buurtsuper. Ondertussen is Richard (Edwin Jonker) gefrustreerd nu duidelijk is dat Daan hem al weken heeft afgeluisterd. Hij weet zeker dat er nog meer verborgen camera’s hangen en gaat op zoek. Linda (Babette van Veen) en Anton (Joep Sertons) lijken te twijfelen over hun verhuizing naar Bonaire.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?
10:06'Hij doet het weer': Art Rooijakkers geniet weer van zijn herstelde stem