TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een soap zonder onmogelijke liefdes is ondenkbaar. De sluimerende verliefdheid van Merel en Marwan zorgt ook al weken voor problemen in GTST. Merel (Sophie Bouquet) weet dat ze ver uit de buurt moet blijven van de man die haar zusje zwanger heeft gemaakt. Ze deed alles om hem te vergeten, kreeg zelfs een relatie met een ander, maar Marwan (Hassan Slaby) blijft onweerstaanbaar. En hij is daar niet ongevoelig voor.
Merel kan het in deze aflevering niet laten hem op te zoeken in de buurtsuper. Ondertussen is Richard (Edwin Jonker) gefrustreerd nu duidelijk is dat Daan hem al weken heeft afgeluisterd. Hij weet zeker dat er nog meer verborgen camera’s hangen en gaat op zoek. Linda (Babette van Veen) en Anton (Joep Sertons) lijken te twijfelen over hun verhuizing naar Bonaire.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!