TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Een soap zonder onmogelijke liefdes is ondenkbaar. De sluimerende verliefdheid van Merel en Marwan zorgt ook al weken voor problemen in GTST. Merel (Sophie Bouquet) weet dat ze ver uit de buurt moet blijven van de man die haar zusje zwanger heeft gemaakt. Ze deed alles om hem te vergeten, kreeg zelfs een relatie met een ander, maar Marwan (Hassan Slaby) blijft onweerstaanbaar. En hij is daar niet ongevoelig voor.
Merel kan het in deze aflevering niet laten hem op te zoeken in de buurtsuper. Ondertussen is Richard (Edwin Jonker) gefrustreerd nu duidelijk is dat Daan hem al weken heeft afgeluisterd. Hij weet zeker dat er nog meer verborgen camera’s hangen en gaat op zoek. Linda (Babette van Veen) en Anton (Joep Sertons) lijken te twijfelen over hun verhuizing naar Bonaire.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame