TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Met zijn keuze om wraak te nemen op zijn broer Ludo (Erik de Vogel), heeft Stefano Sanders (Bas Muijs) niet bepaald vrienden gemaakt. Nu het geheim eenmaal is uitgekomen, hoeft hij immers ook niet meer op de steun van zijn familie te rekenen en ook zijn beste vriend Rik (Ferri Somogyi) snapt werkelijk niets meer van zijn beste vriend. Wat wil hij nu bereiken met deze slachtofferrol? En hoe denkt hij ooit nog wat vreugde te vinden?
Hoewel Rik nog altijd kwaad op hem is nadat hij vorige week behoorlijk tekeer ging tegen Riks vrouw Shanti (Bertrie Wierenga), laat hem in deze aflevering van GTST toch nog niet vallen. Ze gaan samen sporten en kunnen best een nieuwe start maken, maar wel op één voorwaarde: dat hij zijn oprechte excuses aanbiedt aan Shanti. De koppie Sanders-telg moet dan wel eerst diep door het stof. De vraag is of hij dat ziet zitten.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie