TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Als Martin (Peter Paul Muller) er via verslaggevers achterkomt dat Cheryl (Linda de Mol) een date heeft gehad met een bekende dirigent, gaat hij verhaal bij haar halen. Hoewel het stel al lang uit elkaar is, zijn ze namelijk officieel nog steeds getrouwd. En nóg een schandaal kan de uitgerangeerde volkszanger er niet bij hebben. Cheryl schrikt als Martin zegt dat hij de scheiding in sneltreinvaart door gaat zetten en ze alvast afscheid moet nemen van haar huis.
Hoewel ‘Martin’ en ‘Cheryl’ elkaar in de serie momenteel niet zo goed liggen, is dat in het echte leven wel anders. “Peter Paul, daar kan ik mee lezen en schrijven. Het is zo leuk om met hem te improviseren”, zei Linda de Mol over de dynamiek tussen haar en Muller op haar eigen platform LINDA.
Deze aflevering van Gooische Vrouwen zie je op zondag 15 december 2024 vanaf 20:30 uur op SBS6. Op Videoland kijk je inmiddels het hele seizoen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden