TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dr. Rossi heeft het maar druk met de Gooische Vrouwen. Ze hebben zich in zijn spreekkamer verzameld om uit te praten wat er allemaal mis ging tijdens de opening van Anouks tentoonstelling. Het gaat van kwaad tot erger. Anouk voelt zich totaal niet gehoord of gezien. De vriendschap tussen de vier vrouwen staat enorm onder druk.
Derek de Lint is degene die al sinds het begin van de serie Dr. Ed Rossi speelt. 'Gooische Vrouwen zonder dokter Rossi is als Cheryl Morero zonder plat accent: onmogelijk', aldus de Linda.
De Lint gaf in het magazine aan waarom hij weer van de partij is: "Ook in mijn eigen familie en kennissenkring waren de mensen ontzettend enthousiast toen het nieuws ‘gebroken’ werd dat er een nieuw seizoen kwam. Dat is heerlijk."
Gooische Vrouwen is iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen