TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dr. Rossi heeft het maar druk met de Gooische Vrouwen. Ze hebben zich in zijn spreekkamer verzameld om uit te praten wat er allemaal mis ging tijdens de opening van Anouks tentoonstelling. Het gaat van kwaad tot erger. Anouk voelt zich totaal niet gehoord of gezien. De vriendschap tussen de vier vrouwen staat enorm onder druk.
Derek de Lint is degene die al sinds het begin van de serie Dr. Ed Rossi speelt. 'Gooische Vrouwen zonder dokter Rossi is als Cheryl Morero zonder plat accent: onmogelijk', aldus de Linda.
De Lint gaf in het magazine aan waarom hij weer van de partij is: "Ook in mijn eigen familie en kennissenkring waren de mensen ontzettend enthousiast toen het nieuws ‘gebroken’ werd dat er een nieuw seizoen kwam. Dat is heerlijk."
Gooische Vrouwen is iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)