TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dr. Rossi heeft het maar druk met de Gooische Vrouwen. Ze hebben zich in zijn spreekkamer verzameld om uit te praten wat er allemaal mis ging tijdens de opening van Anouks tentoonstelling. Het gaat van kwaad tot erger. Anouk voelt zich totaal niet gehoord of gezien. De vriendschap tussen de vier vrouwen staat enorm onder druk.
Derek de Lint is degene die al sinds het begin van de serie Dr. Ed Rossi speelt. 'Gooische Vrouwen zonder dokter Rossi is als Cheryl Morero zonder plat accent: onmogelijk', aldus de Linda.
De Lint gaf in het magazine aan waarom hij weer van de partij is: "Ook in mijn eigen familie en kennissenkring waren de mensen ontzettend enthousiast toen het nieuws ‘gebroken’ werd dat er een nieuw seizoen kwam. Dat is heerlijk."
Gooische Vrouwen is iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6.
De TV van gisteren: Kijkers nog altijd vol lof over Klaas in Winter Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: De reünie, The rainmaker, The Taking of Pelham 1 2 3
19:21Monique Hansler reageert op gesprek met Denise: 'Misschien ben ik iets te hard geweest'
15:41Klaas Dijkhoff krijgt een primetime programma op NPO 1 over een heel ongezellig onderwerp
15:22Agent Maikel uit Bureau Utrecht overladen met kaarten en cadeaus