TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dierenvriend Roelien (Lies Visschedijk) heeft in Gooische Vrouwen al enige tijd mot met haar buurman. Deze Otto (Kasper van Kooten) beklaagt zich over het kabaal en de stank die de 'kinderboerderij’ in Roeliens achtertuin, met onder andere kippen en varkens, veroorzaakt. Vriendin en advocaat Claire (Tjitske Reidinga) besluit tussen de twee buren te bemiddelen, maar heeft na een paar wijntjes moeite neutraal te blijven.
Kasper van Kooten vertelde aan LINDA. enthousiast over zijn rol. ‘Ik vind het ontzettend leuk om een mannenrol te spelen die iets sneus heeft. Maar er zit ook iets leuks in, in die wat vervallen man. Otto is zo’n man die je écht niet als buurman wil hebben. Hij begint als een sukkel, maar uiteindelijk zie je ook een heel andere man.’
Gooische Vrouwen is iedere zondag om 20:30 uur te zien op SBS6. Vooruitkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?
13:42Vanaf deze datum is het derde en laatste seizoen van Knokke Off op Netflix te zien
13:15Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond