TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Gooische Vrouwen is terug met alweer het zevende seizoen, waarin Cheryl (Linda de Mol), Claire (Tjitske Reidinga), Anouk (Susan Visser) en Roelien (Lies Visschedijk) zich opnieuw onderdompelen in liefde, chaos en glamour.
Dit is pas de eerste aflevering, maar volgens bedenker Linda zit het venijn in de staart. "We hebben nu, aan het eind van de laatste aflevering, een cliffhanger van heb ik jou daar. Dat is de beste tot nu toe", vertelde ze in haar eigen tijdschrift.
Volgens Lies maken de personages bovendien een behoorlijke ontwikkeling door. "We hebben meer plezier, zijn zelfverzekerder én zoeken de randjes op van de personages", vult ze aan. De actrices verklapten verder dat er voor dit seizoen opnieuw opnamen zijn gemaakt in Frankrijk.
Gooische Vrouwen zie je vanaf 2 november 2025 iedere zondag om 20:30 uur op SBS6. Kun je niet wachten? Kijk dan twee afleveringen vooruit bij Videoland.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4