TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In korte tijd worden er drie lichamen opgevist uit het water bij Brighton. In de misdaadserie Grace constateert rechercheur Roy Grace (John Simm) tot zijn opluchting dat het ook dit keer niet om zijn verdwenen vrouw gaat.
Toch is er iets verontrustends aan de stoffelijke resten, want allemaal missen ze bepaalde organen. Deze zijn met chirurgische precisie verwijderd, wat erop wijst dat er een bende actief is. De orgaanrovers lokken jonge migranten met valse beloften het Kanaal over.
Deze laatste aflevering van het seizoen eindigt met een geheimzinnige cliffhanger, wat betekent dat Grace een vervolg krijgt met seizoen 3. De Roy Grace-boekenreeks van schrijver Peter James telt momenteel twintig delen, dus de makers kunnen nog wel even vooruit.
Deze slotaflevering van Grace is op zaterdag 14 oktober om 22:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO2.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen