TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Deze aflevering van de Britse misdaadserie Grace begint opnieuw met een lugubere vondst. In een afwateringskanaal zijn vergane lichaamsresten aangetroffen, wat rechercheur Roy Grace doet vrezen dat het om Sandy gaat, zijn vrouw die jaren geleden spoorloos is verdwenen.
De politie van Brighton krijgt dit keer versterking van Cassian Pewe, een voormalige collega van Grace uit Londen. Pewe wil meteen het dossier van Sandy's vermissing heropenen, maar komt daarbij in botsing met Grace
Rechercheur Pewe is een rol van James D'Arcy, die liefhebbers van misdaadseries kunnen herkennen uit Broadchurch. Ook speelde hij onder meer in de films Hitchcock en Dunkirk. Pewe wordt een vast personage in Grace, maar het volgende seizoen neemt Sam Hoare de rol over.
Het tweede seizoen van Grace is sinds 30 september iedere zaterdag om 22:30 uur te zien op NPO2. Deze aflevering volgt dan ook op zaterdag 7 oktober 2023.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij