TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Deze aflevering van de Britse misdaadserie Grace begint opnieuw met een lugubere vondst. In een afwateringskanaal zijn vergane lichaamsresten aangetroffen, wat rechercheur Roy Grace doet vrezen dat het om Sandy gaat, zijn vrouw die jaren geleden spoorloos is verdwenen.
De politie van Brighton krijgt dit keer versterking van Cassian Pewe, een voormalige collega van Grace uit Londen. Pewe wil meteen het dossier van Sandy's vermissing heropenen, maar komt daarbij in botsing met Grace
Rechercheur Pewe is een rol van James D'Arcy, die liefhebbers van misdaadseries kunnen herkennen uit Broadchurch. Ook speelde hij onder meer in de films Hitchcock en Dunkirk. Pewe wordt een vast personage in Grace, maar het volgende seizoen neemt Sam Hoare de rol over.
Het tweede seizoen van Grace is sinds 30 september iedere zaterdag om 22:30 uur te zien op NPO2. Deze aflevering volgt dan ook op zaterdag 7 oktober 2023.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'