TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op Instagram beantwoordt Veltman kijkersvragen over zichzelf en zijn personage dat vlak voor de zomerstop z'n intrede deed in Meerdijk.
Veltman geeft eerlijk toe dat het nooit zijn ambitie was om in GTST te spelen, al komt dat ook omdat hij zich nooit had voorgesteld voor de serie gevraagd te worden. Hij was in zijn jonge jaren wel een trouwe kijker en bleef muisstil op de bank zitten in de hoop dat zijn ouders hem niet vroegtijdig naar bed stuurden.
Als de dakloze, stelende Mats heeft Veltman al een heftige verhaallijn. Toch zou hij graag zien dat de schrijvers hem de kans geven eetproblemen bij mannen onder de aandacht te brengen. Volgens de acteur is er te weinig aandacht voor deze kwestie die wel degelijk grote impact heeft op levens.
Mats valt op door zijn uitgesproken kledingstijl, bonte haarkleur en minstens zo kleurrijke nagellak. Het past bij Veltman die het personage zelfs 'een minder expressieve versie' van zichzelf noemt. Alleen al om die reden zou hij zich niet kunnen voorstellen dat iemand anders de rol zou spelen: "Because I am Mats en Mats is one of a kind."
Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol
08:00Carlo Boszhard: 'Amsterdamned II is een film die je moet zien'
07:57Nieuw seizoen van Only Joling wordt extra lang