TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jacobus is in een introductievideo op het Instagramkanaal openhartig over haar rol in de serie en de uitdagingen die het spelen van een jong meisje als volwassen vrouw met zich meebrengen.
Als afsluiter van de Q&A krijgt Noa de vraag hoe het is om een brugklasser te spelen. Daarop antwoordt ze: "Het is best wel, eh... In het begin vond ik het heel lastig, omdat de generatie van nu, die nu 12 of 13 zijn, is toch wel anders als toen ik twaalf of dertien was. In het begin was ik heel erg zoekende. Toen heb ik het toch wel een beetje losgelaten en lekker mijn eigen ding gaan doen."
Jacobus combineert haar rol in de serie met school. Ze volgt een musicalopleiding in Den Haag en hoopt dit jaar af te studeren. Over de combinatie school/werk zegt ze: "Lastig, maar mijn school is heel supportive en denkt heel goed mee."
De reden om de rol van Nola Sanders te recasten is evident: de makers willen meer met het personage doen en een volwassen actrice is niet gebonden aan de beperkingen van de arbeidsinspectie. Maar in de praktijk zorgt het voor een opmerkelijke situatie. Noa Jacobus moet een twaalfjarige spelen terwijl ze ongeveer even lang is als haar soapmoeder Marly van der Velden en zelfs een jaar ouder is dan naamgenoot Noa Zwan, die de rol van tienermoeder Demi op zich neemt.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap