TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Jacobus is in een introductievideo op het Instagramkanaal openhartig over haar rol in de serie en de uitdagingen die het spelen van een jong meisje als volwassen vrouw met zich meebrengen.
Als afsluiter van de Q&A krijgt Noa de vraag hoe het is om een brugklasser te spelen. Daarop antwoordt ze: "Het is best wel, eh... In het begin vond ik het heel lastig, omdat de generatie van nu, die nu 12 of 13 zijn, is toch wel anders als toen ik twaalf of dertien was. In het begin was ik heel erg zoekende. Toen heb ik het toch wel een beetje losgelaten en lekker mijn eigen ding gaan doen."
Jacobus combineert haar rol in de serie met school. Ze volgt een musicalopleiding in Den Haag en hoopt dit jaar af te studeren. Over de combinatie school/werk zegt ze: "Lastig, maar mijn school is heel supportive en denkt heel goed mee."
De reden om de rol van Nola Sanders te recasten is evident: de makers willen meer met het personage doen en een volwassen actrice is niet gebonden aan de beperkingen van de arbeidsinspectie. Maar in de praktijk zorgt het voor een opmerkelijke situatie. Noa Jacobus moet een twaalfjarige spelen terwijl ze ongeveer even lang is als haar soapmoeder Marly van der Velden en zelfs een jaar ouder is dan naamgenoot Noa Zwan, die de rol van tienermoeder Demi op zich neemt.
Vanavond op TV: Tribe with Bruce Parry, The masked singer, The Mechanic
20:26Denise reageert op pijnlijk fragment met Monique in De Hanslers: 'Ik bleef rustig, maar...'
19:59Nieuw seizoen Ranking the Stars gaat op deze datum van start
15:08Ook deze vier bekende gezichten zijn betrokken bij Videoland Original Vals Spel
14:48Vandaag Inside komt volgend jaar mogelijk drie weken vanuit Curaçao