TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
En dat is een stuk lastiger dan gedacht, zo lezen we terug in de GTST-spoilers van maandag 12 t/m donderdag 15 januari 2026.
Marwan staat niet toe dat Demi Tom nog ziet totdat ze is afgekickt. Ludo en Janine geven Nina en Bing tegenstrijdige adviezen over hoe ze met Max en Manu moeten omgaan nu ze gaan scheiden. Luuk wordt ervan verdacht dat hij de verzekering wil oplichten met de brand. Henk vindt dit belachelijk en komt voor Luuk op.
Elisa maakt het uit met Rik, omdat hij haar de zoen met Stefano nooit zal vergeven. Nola pikt het niet als Bing tegen Max en Manu over Nina klaagt. Stefano wil met Rik praten, maar die vindt hem sneu. Stefano heeft steeds meer moeite met deze passief-agressieve houding.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Tot Nina's verbazing biedt Shanti Elisa aan om voor haar een hotelkamer te betalen nu ze bij Rik weg is. Henk probeert er op lieve wijze voor Demi te zijn, maar daar zit ze niet op te wachten. Ze overtuigt Julian dat het beter gaat. Ludo heeft ongevraagd een reparatie van de boot voor Luuk betaald, maar daar is Luuk niet blij mee.
Henk houdt Demi als een havik in de gaten en voorkomt dat ze drugs koopt. Als Julian uiteindelijk beseft dat Demi tegen hem liegt, stort hij in. Marwan heeft het moeilijk nu hij alleen voor Tom moet zorgen. Janine vrolijkt Nola op met een verrassing als Steef het te druk voor haar heeft.
Goede Tijden, Slechte Tijden is iedere maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Op Videoland kijk je een week vooruit.
Dit vinden kijkers van het nieuwe spelprogramma Watch Your Back
10:20André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden