TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Je leest er meer over in de GTST spoilers!
Als Ludo dronken thuiskomt, valt hij direct in slaap. Janine blijft zitten met vragen. Marwan wil iets leuks gaan doen met Bizou, maar dan staat zijn neef Yassine plotseling voor de deur. Laura verbergt voor Julian dat ze een ticket naar Spanje wil boeken. Stefano is druk bezig een derde zaak te kopen, maar waarschijnlijk heeft hij financiële hulp nodig. Dan dient Andrea zich aan.
Ludo vraagt Janine wat er nu echt is gebeurd in de nacht dat ze met Andrea was. Hij staat versteld als Janine bekent dat ze met hem in een bed heeft geslapen. Janine is op haar beurt nog steeds achterdochtig over wat er aan de hand is tussen Ludo en Henriëtte. Nina raakt in paniek als blijkt dat er iemand in haar atelier is geweest. Stefano raakt geïnteresseerd in een experimentele operatie
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Troj is bezorgd over Nola na het maken van het filmpje van het huwelijksaanzoek. Hij valt uit tegen Steef. Rik is in tweestrijd: gaat hij mee met Elisa naar het ziekenhuis of naar zijn geheime afspraak met Ruud? Janine is voorlopig bij Nina en Bing ingetrokken, maar heeft moeite om Ludo los te laten.
Henk wordt verrast als Marwan hem gelijk geeft dat hij op Laura's kosten incheckt bij De Rozenboom. Julian denkt hier anders over. Rik probeert het vertrouwen van Ruud te winnen en houdt Elisa op een afstand. Marwan breekt als hij hoort wat zijn overleden vader hem geschreven heeft. Laura zoekt online naar een tweedehands camper.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan bij Videoland.
Diva Brons belooft geweldig seizoen van De Bachelorette: 'Mensen gaan smullen'
13:01Yvon Jaspers deelt heel leuk nieuws over Boer Zoekt Vrouw-stel Roel en Simone
10:29The Voice-deelnemer Thijs heeft te maken met roddels: 'Dit is fake nieuws'
10:24Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle