TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liever meer weten over deze week?
Lees dan: Komende week in GTST: Kortstondige comebacks en de zorgwekkende zwangerschap
Julian doet zijn best enthousiast te zijn over de relatie van Steef en Naomi. Janine laat zich verleiden door Ludo. Marwan baalt dat hij de situatie met Tamara nog hopelozer heeft gemaakt. Linda is van plan een tijdje in het buitenland te gaan werken. Henk en Laura hebben hier hun bedenkingen bij.
Nina schrikt als Bing de zwangerschapstest in haar tas vindt. Stefano initieert een gezellige avond met veel drank voor de mannen. Henk valt uit tegen de bezorgde Elisa en stort zich te fanatiek op het huishouden. Als Laura door stijfheid niet meer overeind kan komen, raakt het stel in grote problemen.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Laura praat Julians schuldgevoel uit zijn hoofd. Linda's vrienden zien haar plan niet zitten. Stefano komt dronken thuis en zorgt onbedoeld voor veel ongemak. Nola confronteert haar ouders met hun hypocriete gedrag als Bing een kater van de vorige avond heeft.
Shanti schrikt van Riks voorstel. Bing wil Nola ophalen als blijkt dat zij stiekem toch naar het feest van Fay is gegaan. Ludo is verrast als Janine toch aanschuift bij de zakenlunch.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten