TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Meer weten? Lees dan hieronder alle spoilers!
Ludo en Alex komen aan op de plek waar Janine vermoedelijk werd vastgehouden, maar hebben niet door dat Willem hen in de gaten houdt. Julian komt op het idee om Henk en Laura in huis te nemen. Elisa heeft haar bedenkingen. Ondertussen klaagt Laura dat ze tot keuzes gedwongen wordt die ze niet wil maken. Shanti grijpt alles aan om meer tijd te kunnen doorbrengen met Richard.
Marwan maakt duidelijk dat hij zich niet door Tamara laat wegpesten uit de Rozenboom en gaat het gesprek aan met Van Groeningen. Stefano komt dankzij Rik op het idee om de buurtsuper om te bouwen tot trattoria. Shanti voelt zich betrapt als Rik opmerkt dat ze er sexy uitziet.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Henk verstoort een romantisch moment tussen Elisa en Julian. Shanti doet alsof ze flauwvalt. Rik staat erop dat ze direct naar het ziekenhuis gaat om zich te laten onderzoeken. Laura blijkt de hulp van een oude bekende te hebben ingeschakeld, maar of dit goed valt bij Henk is nog maar de vraag.
Nola wordt onwel en raakt in paniek tijdens haar chemo. Bing en Nina proberen haar te kalmeren. Laura kapt opnieuw een gesprek over haar gezondheid af om maar niet te laten zien het slecht het eigenlijk gaat. Marwan neemt Tamara niet serieus als ze beweert dat ze niets meer van hem wil. Hij gaat de confrontatie aan met Ewald.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-fans smullen van terugblik in Hoe Is Het Nu Met?-aflevering
06:47Vanavond op TV: De slimste mens België, Tineke Schouten: De Schouten schoenen aan, The Eagle
21:39'Barry Atsma klimt in de pen voor een nieuwe Videoland-serie'
19:06B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?