TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Hoewel de kerst nadert, is de feeststemming ver te zoeken in Goede Tijden, Slechte Tijden. Steef komt steeds dieper in de problemen, Elisa heeft een bekentenis af te leggen, en Rosie moet zich opnieuw verdedigen.
Meer weten? De GTST Spoilers vind je hieronder!
Elisa bekent aan Rik dat ze Sunshine is. Stefano ziet dat Ludo de spanning tussen hem en Rosie opmerkt en waarschuwt hem niets in zijn hoofd te halen. Henk laat Steef weten dat Saskia niet komt. Hoe kunnen ze dit Julian vertellen? Als Ludo het feit dat Laura de samenwerking heeft stopgezet niet serieus neemt, zet Laura hem op zijn plek.
Marwan beseft dat hij Tom niet meer kan missen. Nina trekt zich niets aan van de verbazing van Spijker over het feit dat de ontwerpen zijn aangepast. Linda schrikt als ze een slapende zwerver op de boot aantreft en belt Janine voor hulp. Bing ontdekt dat Manu verantwoordelijk is voor de graffiti op de ruit van CS.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Steef ontdekt dat de Powder-producten onmogelijk de oorzaak kunnen zijn van het hartinfarct van Julian. Marwan baalt als Demi weigert om samen met Tom in Nederland te blijven. Laura probeert met hulp van Steef de vervalste werken van Bart te scheiden van haar eigen werk. Troj haalt Ludo over om het restaurant van de Rozenboom een avond te sluiten.
Nola laat zich er met moeite door Troj en Janine van weerhouden om te reageren op alle negatieve reacties online. Ludo bekent dat hij wel degelijk moeite heeft met Rosies verleden en wil de lucht hierover klaren, Stefano is aangenaam verrast. Henk hoort van Laura waarom ze Steef geen geld wil lenen om zijn schuld bij Powder af te kunnen lossen.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'