TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ook benieuwd wat de sterren van Goede Tijden, Slechte Tijden deze week nog staat te wachten?
Lees dan snel: Komende week in GTST: Krakkemikkige kerstbomen en de duivelse deal
Henk heeft te veel hooi op zijn vork genomen met het kerstdiner, maar weigert de hulp van Laura. Als hij wel de hulp van Steef accepteert, schakelt deze op zijn beurt de hulptroepen in.
Linda en Wies weten hun angst onder controle te houden, ondanks de druk van Kaan. Julian geneert zich als Merel zijn geflirt met Elisa lijkt op te pikken. Merel is aan het denken gezet over Stefano.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Nina is blij als het klikt tussen Mats en de mode-expert. Julian denkt dat Steef niets door heeft van zijn relatie met Elisa. Marwan laat zien wat hij kan in De Rozenboom.
Marwan merkt dat Marcel zijn succes eigenlijk niet trekt. Linda en Wies zitten nog steeds in een benarde situatie. Bing wordt onder druk gezet om aan de eisen van Kaan te moeten voldoen. Luuk neemt contact op met de Rijksrecherche.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag vanaf 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Soms merk je pas hoe vanzelfsprekend iets was, als het ineens niet meer zo makkelijk gaat. Zoals traplopen. Gelukkig is er een eenvoudige oplossing om veilig en comfortabel te blijven wonen in je vertrouwde huis.
Gerard Joling zet Vandaag inside op z'n kop: 'Is dat een koortslip?'
07:40Hugo Kennis houdt het niet droog in laatste Eigen huis en tuin: lekker leven
06:47Vanavond op TV: Trigger point, Oh, wat een jaar!, Clifford the Big Red Dog
22:25Ook Omroep MAX haalt programma's van de buis door bezuinigingen
16:45Video: Winnaar Talent Unplugged zingt nieuwe single