TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liever nog meer lezen over deze week?
Bekijk dan ook: Komende week in GTST: Abnormale aanzoeken en de collier crisis
Vanwege haar babygeheim gaat Shanti in op de deal van Richard. Ludo heeft door dat er iets aan de hand is tussen hen. Marwan kan niet geloven dat Tamara er vandoor is met het juweel en ontloopt Alex. Henk en Bart zijn blij dat Laura weer thuis is na haar verblijf bij Jef. Elisa en Julian weten niet goed hoe ze moeten omgaan met het liefdesverdriet.
Nina en Nola vermoeden dat Manu verliefd is op een klasgenootje. Merel belooft Stefano dat ze hem zal helpen met de trattoria. Alex ontdekt op de camerabeelden dat Marwan waarschijnlijk iets met de roof te maken heeft gehad. Shanti confronteert Richard met zijn financiële diefstal en gebruikt het om hem ervan te doordringen dat hij nooit meer kan terugkeren.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Linda en Luuk keren terug op de boot. Linda verzwijgt dat ze het moeilijk heeft met de bruiloft op Curaçao. Bing begrijpt niet dat Nina Nola in gevaar heeft gebracht door Lieke bij hen thuis te ontvangen. Marwan hoopt zichzelf minder verdacht te maken door te bekennen dat hij een affaire had met Tamara. Merel kan Stefano niet helpen vanwege haar werk.
Shanti schrikt als Rik erover denkt om Richard toch aan te geven voor het wegsluizen van geld. Ondertussen arriveert Richard in Manilla met het schilderij. Linda is verbaasd als Luuk geheimzinnig doet. Als hij met een vreemde smoes komt, kan ze niet anders dan te doen alsof ze hem gelooft. Julian regelt een date, maar krijgt spijt als hij Elisa ziet.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur