TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liever nog weten wat er deze week staat te gebeuren?
Lees ook: Komende week in GTST: Bekende breuklijnen en de schokkende spoedgevallen
Shanti denkt de reden te weten van haar klachten. Janine en Ludo zijn blij verrast met een onverwachte terugkeer. Julian probeert erachter te komen hoeveel Henk moet doen als mantelzorger.
Ludo’s aanbod wordt onverwacht afgeslagen. Shanti raakt overvallen door emoties, maar zodra Rik binnenkomt doen zowel zij en Nina alsof er niets aan de hand is. Linda staat vroeg op om Janine te helpen.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Bing probeert Nola te betrekken bij een gesprek over alcohol. Steef wordt verrast door Naomi als ze komt helpen met afsluiten. Marwan neemt Tamara mee zodat ze eindelijk even alleen kunnen zijn.
Julian en Elisa besluiten een feestje te geven om te vieren dat Merel geslaagd is. Ludo en Janine verschijnen onverwacht op het feestje. Helaas valt hun cadeau uit de toon bij de rest van de cadeautjes. Steef en Naomi besluiten nog even geheim te houden dat ze iets hebben.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025
16:46Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'