TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Liever nog weten wat er deze week staat te gebeuren?
Lees ook: Komende week in GTST: Bekende breuklijnen en de schokkende spoedgevallen
Shanti denkt de reden te weten van haar klachten. Janine en Ludo zijn blij verrast met een onverwachte terugkeer. Julian probeert erachter te komen hoeveel Henk moet doen als mantelzorger.
Ludo’s aanbod wordt onverwacht afgeslagen. Shanti raakt overvallen door emoties, maar zodra Rik binnenkomt doen zowel zij en Nina alsof er niets aan de hand is. Linda staat vroeg op om Janine te helpen.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Bing probeert Nola te betrekken bij een gesprek over alcohol. Steef wordt verrast door Naomi als ze komt helpen met afsluiten. Marwan neemt Tamara mee zodat ze eindelijk even alleen kunnen zijn.
Julian en Elisa besluiten een feestje te geven om te vieren dat Merel geslaagd is. Ludo en Janine verschijnen onverwacht op het feestje. Helaas valt hun cadeau uit de toon bij de rest van de cadeautjes. Steef en Naomi besluiten nog even geheim te houden dat ze iets hebben.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Terug- en vooruitkijken kan via Videoland.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight