TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
En heel verrassend zou dat niet zijn: wie op de website van GTST bij 'castleden' kijkt, ziet al dat ze schittert van afwezigheid.
Nola probeert te verbergen dat ze steeds meer haar verliest. Merel is overstuur en Marwan houdt haar goed in de gaten. Rik voelt zich afgewezen door Sunshine. Stefano vertelt Rosie over zijn moeilijke gesprek met Merel. Nina wordt betrapt door Bing als ze stiekem de hele nacht heeft doorgewerkt aan haar ontwerpen voor Max & Millie.
Steef baalt als hij zijn personal trainer weer niet kan betalen. Janine vermoedt dat Linda zichzelf voorbijloopt nu Luuk weg is. Nola is geraakt als ze ziet dat Troj Manu helpt met het schrijven van zijn excuusbrief. Henk schrikt als hij een schilderij van Laura ontdekt dat voor veel te weinig geld is gekocht.
Bekijk onze
Goede Tijden Slechte Tijden
verzameling
Henk wil Bart confronteren, maar Ludo wil hier nog even mee wachten en laat hem beloven niets tegen Laura te zeggen. Stefano vangt Rosie op als ze niet in aanmerking komt voor een huurhuis. Elisa wordt verrast als Motormuis weer contact met haar zoekt. Wat zal ze doen? De snelheid waarmee Merel haar vertrek naar Lyon regelt, vliegt Julian naar de keel.
Janines onderbuikgevoel dat het niet goed gaat met Linda speelt op. Als ze Ludo vraagt om hulp weigert hij. Troj probeert een ontroostbare Nola gerust te stellen: ook zonder haar zal ze altijd de mooiste zijn. Julian blijft fanatiek.
Goede Tijden, Slechte Tijden is van maandag t/m donderdag om 20:00 uur te zien op RTL 4. Vooruitkijken kan via Videoland.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'