TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op 1 april kwam de maandtrailer van GTST online, maar de inhoud bleek echt geen grap: er is opnieuw is een tienerdochter van Saskia en Julian in verwachting.
Uit de vrijgegeven beelden blijkt dat het ditmaal gaat om Merel (Sophie Bouquet) die het de laatste tijd gezellig heeft met de ruim twintig jaar oudere Stefano Sanders (Bas Muijs). Ze was zelf al even op de hoogte van het babynieuws, maar als broer en zus Demi en Steef de verpakking van een zwangerschapstest bij het grofvuil vinden, is er geen ontkennen meer aan.
Maar in tegenstelling tot Demi (Noa Zwan), die twee seizoenen geleden op haar 14e beviel van zoontje Tom, heeft Merel absoluut geen intentie het kleintje te houden. Ze is een vrijgevochten feestbeest die geniet van haar vrije (studenten)leven. Daarbij is ze net begonnen met de politie opleiding en een baby is het laatste wat ze kan gebruiken. Sowieso was ze al nooit van plan om aan kinderen te beginnen.
De vraag is hoe de aanstaande vader daar in staat. Ondanks zijn conflict met Ludo blijft Stefano een Sanders en dat zijn van nature een tikje conservatieve mensen die familie hoog in het vaandel hebben. Het is ook de vraag of de schrijvers de kans laten lopen op deze manier de twee belangrijkste families in de soap meer met elkaar te verbinden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker