TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op 1 april kwam de maandtrailer van GTST online, maar de inhoud bleek echt geen grap: er is opnieuw is een tienerdochter van Saskia en Julian in verwachting.
Uit de vrijgegeven beelden blijkt dat het ditmaal gaat om Merel (Sophie Bouquet) die het de laatste tijd gezellig heeft met de ruim twintig jaar oudere Stefano Sanders (Bas Muijs). Ze was zelf al even op de hoogte van het babynieuws, maar als broer en zus Demi en Steef de verpakking van een zwangerschapstest bij het grofvuil vinden, is er geen ontkennen meer aan.
Maar in tegenstelling tot Demi (Noa Zwan), die twee seizoenen geleden op haar 14e beviel van zoontje Tom, heeft Merel absoluut geen intentie het kleintje te houden. Ze is een vrijgevochten feestbeest die geniet van haar vrije (studenten)leven. Daarbij is ze net begonnen met de politie opleiding en een baby is het laatste wat ze kan gebruiken. Sowieso was ze al nooit van plan om aan kinderen te beginnen.
De vraag is hoe de aanstaande vader daar in staat. Ondanks zijn conflict met Ludo blijft Stefano een Sanders en dat zijn van nature een tikje conservatieve mensen die familie hoog in het vaandel hebben. Het is ook de vraag of de schrijvers de kans laten lopen op deze manier de twee belangrijkste families in de soap meer met elkaar te verbinden.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij