TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op 1 april kwam de maandtrailer van GTST online, maar de inhoud bleek echt geen grap: er is opnieuw is een tienerdochter van Saskia en Julian in verwachting.
Uit de vrijgegeven beelden blijkt dat het ditmaal gaat om Merel (Sophie Bouquet) die het de laatste tijd gezellig heeft met de ruim twintig jaar oudere Stefano Sanders (Bas Muijs). Ze was zelf al even op de hoogte van het babynieuws, maar als broer en zus Demi en Steef de verpakking van een zwangerschapstest bij het grofvuil vinden, is er geen ontkennen meer aan.
Maar in tegenstelling tot Demi (Noa Zwan), die twee seizoenen geleden op haar 14e beviel van zoontje Tom, heeft Merel absoluut geen intentie het kleintje te houden. Ze is een vrijgevochten feestbeest die geniet van haar vrije (studenten)leven. Daarbij is ze net begonnen met de politie opleiding en een baby is het laatste wat ze kan gebruiken. Sowieso was ze al nooit van plan om aan kinderen te beginnen.
De vraag is hoe de aanstaande vader daar in staat. Ondanks zijn conflict met Ludo blijft Stefano een Sanders en dat zijn van nature een tikje conservatieve mensen die familie hoog in het vaandel hebben. Het is ook de vraag of de schrijvers de kans laten lopen op deze manier de twee belangrijkste families in de soap meer met elkaar te verbinden.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'