TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Op 1 april kwam de maandtrailer van GTST online, maar de inhoud bleek echt geen grap: er is opnieuw is een tienerdochter van Saskia en Julian in verwachting.
Uit de vrijgegeven beelden blijkt dat het ditmaal gaat om Merel (Sophie Bouquet) die het de laatste tijd gezellig heeft met de ruim twintig jaar oudere Stefano Sanders (Bas Muijs). Ze was zelf al even op de hoogte van het babynieuws, maar als broer en zus Demi en Steef de verpakking van een zwangerschapstest bij het grofvuil vinden, is er geen ontkennen meer aan.
Maar in tegenstelling tot Demi (Noa Zwan), die twee seizoenen geleden op haar 14e beviel van zoontje Tom, heeft Merel absoluut geen intentie het kleintje te houden. Ze is een vrijgevochten feestbeest die geniet van haar vrije (studenten)leven. Daarbij is ze net begonnen met de politie opleiding en een baby is het laatste wat ze kan gebruiken. Sowieso was ze al nooit van plan om aan kinderen te beginnen.
De vraag is hoe de aanstaande vader daar in staat. Ondanks zijn conflict met Ludo blijft Stefano een Sanders en dat zijn van nature een tikje conservatieve mensen die familie hoog in het vaandel hebben. Het is ook de vraag of de schrijvers de kans laten lopen op deze manier de twee belangrijkste families in de soap meer met elkaar te verbinden.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025
19:28Spannende dagen voor Alex uit Over Mijn Lijk: dinsdag duidelijkheid over operatie
16:39Nieuw seizoen Flikken Maastricht gaat op deze datum van start