TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat meldt KRO-NCRV maandag.
De serie telt nog meer bekende namen. Ook Asma El Mouden, Chris Peters, Caya de Groot, Peter Blok, Pepijn Schoneveld, Thomas Ryckewaert, Loet Janssen en Dalorim Wartes hebben een rol bemachtigd in de nieuwe serie.
Hanna speelt de rol van Emma Maas die als tiener hoort dat ze ongeneeslijk ziek is. In haar puberteit is ze daarom grotendeels in het ziekenhuis te vinden. Tegen alle verwachtingen in doen de behandelingen hun werk en wordt ze beter verklaard. Dat is voor haar het startschot om eindelijk te beginnen met leven en ze gaat alles eruit halen.
Op zondag 22 september gaat de vierdelige miniserie Ik val niet, ik dans in première op het Nederlands Film Festival. In het voorjaar van 2025 is het te zien bij de NPO.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban