TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat meldt KRO-NCRV maandag.
De serie telt nog meer bekende namen. Ook Asma El Mouden, Chris Peters, Caya de Groot, Peter Blok, Pepijn Schoneveld, Thomas Ryckewaert, Loet Janssen en Dalorim Wartes hebben een rol bemachtigd in de nieuwe serie.
Hanna speelt de rol van Emma Maas die als tiener hoort dat ze ongeneeslijk ziek is. In haar puberteit is ze daarom grotendeels in het ziekenhuis te vinden. Tegen alle verwachtingen in doen de behandelingen hun werk en wordt ze beter verklaard. Dat is voor haar het startschot om eindelijk te beginnen met leven en ze gaat alles eruit halen.
Op zondag 22 september gaat de vierdelige miniserie Ik val niet, ik dans in première op het Nederlands Film Festival. In het voorjaar van 2025 is het te zien bij de NPO.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'