TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat meldt KRO-NCRV maandag.
De serie telt nog meer bekende namen. Ook Asma El Mouden, Chris Peters, Caya de Groot, Peter Blok, Pepijn Schoneveld, Thomas Ryckewaert, Loet Janssen en Dalorim Wartes hebben een rol bemachtigd in de nieuwe serie.
Hanna speelt de rol van Emma Maas die als tiener hoort dat ze ongeneeslijk ziek is. In haar puberteit is ze daarom grotendeels in het ziekenhuis te vinden. Tegen alle verwachtingen in doen de behandelingen hun werk en wordt ze beter verklaard. Dat is voor haar het startschot om eindelijk te beginnen met leven en ze gaat alles eruit halen.
Op zondag 22 september gaat de vierdelige miniserie Ik val niet, ik dans in première op het Nederlands Film Festival. In het voorjaar van 2025 is het te zien bij de NPO.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is