TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat meldt KRO-NCRV maandag.
De serie telt nog meer bekende namen. Ook Asma El Mouden, Chris Peters, Caya de Groot, Peter Blok, Pepijn Schoneveld, Thomas Ryckewaert, Loet Janssen en Dalorim Wartes hebben een rol bemachtigd in de nieuwe serie.
Hanna speelt de rol van Emma Maas die als tiener hoort dat ze ongeneeslijk ziek is. In haar puberteit is ze daarom grotendeels in het ziekenhuis te vinden. Tegen alle verwachtingen in doen de behandelingen hun werk en wordt ze beter verklaard. Dat is voor haar het startschot om eindelijk te beginnen met leven en ze gaat alles eruit halen.
Op zondag 22 september gaat de vierdelige miniserie Ik val niet, ik dans in première op het Nederlands Film Festival. In het voorjaar van 2025 is het te zien bij de NPO.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'