TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Dat meldt KRO-NCRV maandag.
De serie telt nog meer bekende namen. Ook Asma El Mouden, Chris Peters, Caya de Groot, Peter Blok, Pepijn Schoneveld, Thomas Ryckewaert, Loet Janssen en Dalorim Wartes hebben een rol bemachtigd in de nieuwe serie.
Hanna speelt de rol van Emma Maas die als tiener hoort dat ze ongeneeslijk ziek is. In haar puberteit is ze daarom grotendeels in het ziekenhuis te vinden. Tegen alle verwachtingen in doen de behandelingen hun werk en wordt ze beter verklaard. Dat is voor haar het startschot om eindelijk te beginnen met leven en ze gaat alles eruit halen.
Op zondag 22 september gaat de vierdelige miniserie Ik val niet, ik dans in première op het Nederlands Film Festival. In het voorjaar van 2025 is het te zien bij de NPO.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027