TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er wordt een Nederlandse dramaserie gemaakt die is geïnspireerd op de moord op Marianne Vaatstra in 1999. De serie heet Een van Ons en de cast is grotendeels bekendgemaakt.
Niemand minder dan Hans Kesting heeft een hoofdrol te pakken.
De serie gaat over een dertien jaar durende zoektocht naar de dader van een verkrachting en een moord op een 16-jarig meisje. de misdaad blijft jarenlang onopgelost totdat een grootschalig DNA-onderzoek eindelijk voor een doorbraak zorgt. In elke aflevering van de zesdelige reeks wordt het verhaal vanuit een ander personage belicht.
Lees ook: Vervolg op succesvolle Omroep MAX-serie Zussen onzeker door mogelijke bezuinigingen
Hans Kesting speelt de vader van het slachtoffer Anneke, dat weer wordt gespeeld door Richelle Plantinga. Daarnaast zijn ook Aus Greidanus jr., Gijs Blom, Imanuelle Grives en Eefje Paddenburg in de serie te zien. Dit is slechts een deel van de cast, de andere acteurs worden later onthuld.
Een van Ons is vanaf 12 september 2024 te streamen bij CANAL+.
Komende week in GTST: Frigide feestdagen en de beschonken bepoteling
00:01Deze kandidaten maken het deelnemersveld van No Way Back VIPS 2026 compleet
20:30Kijkers diep ontroerd door allerlaatste Oogappels: 'De cirkel is rond'
19:00Ook Cornald Maas slaat het Eurovisie Songfestival 2026 over als commentator
15:56De streamingtip van de week: One Battle After Another