TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er wordt een Nederlandse dramaserie gemaakt die is geïnspireerd op de moord op Marianne Vaatstra in 1999. De serie heet Een van Ons en de cast is grotendeels bekendgemaakt.
Niemand minder dan Hans Kesting heeft een hoofdrol te pakken.
De serie gaat over een dertien jaar durende zoektocht naar de dader van een verkrachting en een moord op een 16-jarig meisje. de misdaad blijft jarenlang onopgelost totdat een grootschalig DNA-onderzoek eindelijk voor een doorbraak zorgt. In elke aflevering van de zesdelige reeks wordt het verhaal vanuit een ander personage belicht.
Lees ook: Vervolg op succesvolle Omroep MAX-serie Zussen onzeker door mogelijke bezuinigingen
Hans Kesting speelt de vader van het slachtoffer Anneke, dat weer wordt gespeeld door Richelle Plantinga. Daarnaast zijn ook Aus Greidanus jr., Gijs Blom, Imanuelle Grives en Eefje Paddenburg in de serie te zien. Dit is slechts een deel van de cast, de andere acteurs worden later onthuld.
Een van Ons is vanaf 12 september 2024 te streamen bij CANAL+.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij