TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Er wordt een Nederlandse dramaserie gemaakt die is geïnspireerd op de moord op Marianne Vaatstra in 1999. De serie heet Een van Ons en de cast is grotendeels bekendgemaakt.
Niemand minder dan Hans Kesting heeft een hoofdrol te pakken.
De serie gaat over een dertien jaar durende zoektocht naar de dader van een verkrachting en een moord op een 16-jarig meisje. de misdaad blijft jarenlang onopgelost totdat een grootschalig DNA-onderzoek eindelijk voor een doorbraak zorgt. In elke aflevering van de zesdelige reeks wordt het verhaal vanuit een ander personage belicht.
Lees ook: Vervolg op succesvolle Omroep MAX-serie Zussen onzeker door mogelijke bezuinigingen
Hans Kesting speelt de vader van het slachtoffer Anneke, dat weer wordt gespeeld door Richelle Plantinga. Daarnaast zijn ook Aus Greidanus jr., Gijs Blom, Imanuelle Grives en Eefje Paddenburg in de serie te zien. Dit is slechts een deel van de cast, de andere acteurs worden later onthuld.
Een van Ons is vanaf 12 september 2024 te streamen bij CANAL+.
Partnerbijdrage
Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'
11:20Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'