TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het slot van de al veelgeprezen serie Het Gouden Uur een bloedstollende confrontatie van terrorist Faysal met politierechercheur Mardik, zijn jeugdvriend uit Afghanistan. Hij heeft hem letterlijk in het vizier. Ook de gewetenloze AIVD-baas Ilja (Matteo van der Grijn) heeft het op Mardik gemunt. Steeds verder komt de waarheid naar boven.
Voor het casten van de rol van Mardik heeft regisseur Bobby Boermans ook gekeken naar acteurs van Afghaanse afkomst. Hij besloot het aan te durven met Nasrdin Dchar, hoewel deze van Marokkaanse afkomst is. "Het is een mooie kans om mezelf weer van een andere kant te laten zien", zegt Dchar daarover in de Volkskrant. Hij kreeg begeleiding om zijn tekst zo geloofwaardig mogelijk uit te spreken in het Dari, de Afghaanse taal.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan