TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het slot van de al veelgeprezen serie Het Gouden Uur een bloedstollende confrontatie van terrorist Faysal met politierechercheur Mardik, zijn jeugdvriend uit Afghanistan. Hij heeft hem letterlijk in het vizier. Ook de gewetenloze AIVD-baas Ilja (Matteo van der Grijn) heeft het op Mardik gemunt. Steeds verder komt de waarheid naar boven.
Voor het casten van de rol van Mardik heeft regisseur Bobby Boermans ook gekeken naar acteurs van Afghaanse afkomst. Hij besloot het aan te durven met Nasrdin Dchar, hoewel deze van Marokkaanse afkomst is. "Het is een mooie kans om mezelf weer van een andere kant te laten zien", zegt Dchar daarover in de Volkskrant. Hij kreeg begeleiding om zijn tekst zo geloofwaardig mogelijk uit te spreken in het Dari, de Afghaanse taal.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers