TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
In het slot van de al veelgeprezen serie Het Gouden Uur een bloedstollende confrontatie van terrorist Faysal met politierechercheur Mardik, zijn jeugdvriend uit Afghanistan. Hij heeft hem letterlijk in het vizier. Ook de gewetenloze AIVD-baas Ilja (Matteo van der Grijn) heeft het op Mardik gemunt. Steeds verder komt de waarheid naar boven.
Voor het casten van de rol van Mardik heeft regisseur Bobby Boermans ook gekeken naar acteurs van Afghaanse afkomst. Hij besloot het aan te durven met Nasrdin Dchar, hoewel deze van Marokkaanse afkomst is. "Het is een mooie kans om mezelf weer van een andere kant te laten zien", zegt Dchar daarover in de Volkskrant. Hij kreeg begeleiding om zijn tekst zo geloofwaardig mogelijk uit te spreken in het Dari, de Afghaanse taal.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer